Targi przemysłu spożywczego / Wydarzenia

Zapraszamy na III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych  oraz Kiermasz OgrodniczyJuż w dniach 18-19 maja zapraszamy na tereny Hali Stulecia we Wrocławiu na dwie wyjątkowe imprezy – III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych oraz Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą. Wstęp na obie imprezy, otwarte w godzinach 10:00 – 18:00, jest wolny.
III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych
Kiermasz jest świetną okazją do zaprezentowania żywności ekologicznej oraz wyrobów tradycyjnej kuchni, promowania sztuki ludowej oraz rękodzieła artystycznego! Na kiermaszu będzie można degustować oraz zakupić produkty ekologiczne i regionalne.

Sery z różnych zakątków Polski, tradycyjne wędliny, świeże pieczywo produkowane według rodzinnych receptur, wyroby cukiernicze, herbaty ziołowe, miody i produkty pszczele, przetwory z owoców i warzyw, zioła, piwa smakowe i nalewki, produkty z gospodarstw ekologicznych – nie sposób wymienić wszystkich smakołyków, które czekają na odwiedzających majową imprezę.
W kiermaszu udział wezmą również producenci kosmetyków naturalnych i artyści sprzedający rękodzieło: rzeźby, ceramikę, biżuterię, ręcznie rzeźbione świece i wiele innych. Na stoisku Urzędu Marszałkowskiego swoje wyroby zaprezentują wytwórcy produktów regionalnych i tradycyjnych z Dolnego Śląska. Czas uprzyjemnią występy zespołów ludowych i grup młodzieżowych.
Patronat nad imprezą objęła Dolnośląska Organizacja Turystyki.

Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą - wszystko dla miłośników ogrodnictwa!

Zeszłoroczna edycja wiosennej imprezy okazała się wielkim sukcesem, gromadząc 70 wystawców z całej Polski i blisko 8 tys. odwiedzających. Kiermasz pod Iglicą to dla firm związanych z branżą ogrodniczą doskonała okazja do zaprezentowania się przed bezpośrednim odbiorcą

Podczas Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą swoją ofertę zaprezentują:

  • szkółki drzew i krzewów ozdobnych
  • producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów
  • architekci terenów zielonych
  • firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne
  • producenci architektury ogrodowej
  • dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych i wiele innych.

Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Można tu nabyć różności do upiększenia ogrodu, działki, tarasu czy balkonu!
Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Kiermasz pod Iglicą to doskonała okazja dla firm branży ogrodniczej do zaprezentowania się przed bezpośrednim klientem. Plac pod Iglicą jest znanym i często uczęszczanym traktem spacerowym. Zarówno wrocławianie, jak i turyści spędzają tu czas na wolnym powietrzu, szczególnie wiosną i latem.  Dlatego też to miejsce jest świetną lokalizacją dla naszej imprezy.
Zapraszamy do spędzenia z nami wyjątkowego majowego weekendu!

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.