Targi przemysłu spożywczego / Wydarzenia

Marka Britta rusza z ogólnopolską akcją promocyjną produktów z linii Twój Błonnik, obejmującą dwa konkursy – dla konsumentów i detalistów. Działania mają charakter wizerunkowy i prosprzedażowy. Promocja potrwa 4 miesiące - od kwietnia do lipca br.


Promocją zostały objęte wszystkie produkty z linii Twój Błonnik: Twój Błonnik, Twój Błonnik & jogurt, Twój Błonnik & 30% owoców, Twój Błonnik z płatkami pszennymi i truskawkami, Twój Błonnik z płatkami pszennymi, słonecznikiem i żurawiną, Twój Błonnik bez dodatku cukru.


Konkurs dla konsumentów

Warunkiem udziału w promocji konsumenckiej jest zakup dowolnego opakowania produktu z linii Twój Błonnik i wysłanie wiadomości SMS z uzupełnionym zdaniem konkursowym „Jem błonnik bo…”. W puli do wygrania znajdują się: stylowy miejski samochód Mitsubishi Colt i 4 vouchery na pobyt w SPA w hotelu Ossa. Promocyjne produkty będą wyróżniały się na sklepowych półkach specjalnymi etykietami z informacją o zasadach promocji.
Konkurs dla detalistów

Promocja w kanałach dystrybucji polega na jak najlepszym oznakowaniu miejsca z opakowaniami promocyjnymi oraz zapewnieniu stałej obecności materiałów promocyjnych przy półkach. Nagrodami dla sklepów są 4 weekendy w SPA w hotelu Ossa o jednostkowej wartości 1220 zł każdy. Zwycięzcami zostaną te punkty sprzedaży, z których konsumenci wyślą największą ilość zgłoszeń SMS w konkursie konsumenckim. W akcji mogą brać udział punkty sprzedaży detalicznej, które posiadają w swojej ofercie produkty z linii Twój Błonnik.

O promocji komunikują specjalne stickery umieszczone na opakowaniach produktów z linii Twój Błonnik. Dodatkowym wsparciem są materiały POS, woblery, plakaty i listwy cenowe w punktach sprzedaży detalicznej.
Szczegóły promocji na  twojblonnik.pl Producent: Sawex Foods

Produkty:

  • Twój Błonnik 300g
  • Twój Błonnik & jogurt 300g
  • Twój Błonnik & 30% owoców 300g
  • Twój Błonnik z płatkami pszennymi i truskawkami 225g
  • Twój Błonnik z płatkami pszennymi, słonecznikiem i żurawiną 225g
  • Twój Błonnik bez dodatku cukru 225g

Cena: od 5,30 pln do 11,50 pln