Porady - branża spożywcza

zapasy spożywcze

Zrównoważone zarządzanie zasobami spożywczymi przynosi nie tylko oszczędności finansowe, ale i wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Ograniczenie strat i marnowania produktów spożywczych wymaga zaangażowania pracowników i nieustannego monitorowania zapasów, by nie kupować zbyt wielu produktów, które po upływie terminu ważności zostaną wyrzucone i niewykorzystane.

 

Hurtownia spożywcza internetowa – przyjemne i wygodne zakupy do firmy

Zaopatrywanie firmy w niezbędne produkty spożywcze wymaga racjonalnych i przemyślanych działań. Pochopny wybór przypadkowego dostawcy może skutkować zakupieniem artykułów niskiej jakości w wysokich cenach. Hurtownia spożywcza Niemirka https://niemirka.com/ jest jedną z tych, które oferują najwyższej jakości produkty w bardzo przystępnych cenach. Decydując się na zakupy w tejże hurtowni internetowej, można zyskać atrakcyjne rabaty i produkty spożywcze dostępne w większych i mniejszych opakowaniach.

Rozmaite ciasteczka bankietowe, batony proteinowe, słone przekąski, wafelki i orzeszki świetnie urozmaicą przerwy w pracy czy spotkania biznesowe oraz konferencje i szkolenia. Wody butelkowane i napoje, które oferuje Niemirka https://niemirka.com/soki-i-napoje/soki-100-i-nektary/cymes można nabyć w opakowaniach o różnej pojemności, unikając nadmiernego zamawiania produktów, które nie zostaną spożyte. Pakowane pojedynczo rogale z nadzieniem, batony czy ciastka ograniczają straty, bowiem te produkty umożliwiają spożycie ich od razu po otwarciu, bez obawy, że nie zostaną wykorzystane i ulegną zepsuciu.

Śmietanka do kawy, mleko bez laktozy, a może sojowe?

Kawa, herbata i napoje to obowiązkowe produkty spożywcze w każdej firmie i trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie pracowników bez dostępu do świeżej wody butelkowanej czy filiżanki aromatycznej kawy lub herbaty. Opakowania herbat i kaw różnej wielkości to gwarancja wyboru odpowiedniej ilości bez konieczności magazynowania zbyt wielu tych produktów i monitorowania ich terminu ważności.

Spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje wymagają podania różnych rodzajów napojów i przekąsek, a kawa jest jednym z tych, które cieszą się największą popularnością i uznaniem. Śmietanka do kawy jest wisienką na torcie, która podkreśla smak i charakter tego napoju, a hurtownia Niemirka https://niemirka.com/mleko-i-nabial/smietanka-do-kawy oferuje ją w wygodnych opakowaniach zbiorczych. W każdej firmie zawsze znajda się osoby z nietolerancją laktozy, dlatego mleko bez laktozy, napoje kokosowo -sojowe, migdałowe czy owsiane na pewno sprostają potrzebom i oczekiwaniom takich osób.

Aby zminimalizować straty związane z wyrzucaniem żywności w firmie, warto wybierać dostawców, którzy oferują atrakcyjne ceny i rabaty oraz różnej wielkości opakowania. Konieczne też jest monitorowanie zapasów, by uniknąć nadmiernego gromadzenia produktów i strat związanych z utratą ich terminów ważności.