Porady - branża spożywcza

Marzysz o pięknej, zdrowej skórze? Sięgnij po produkty EstroVita.

Linia produktów EstroVita

EstroVita to linia produktów zaliczana do grupy nutraceutyków, czyli środków łączących w sobie działanie żywności funkcjonalnej i suplementów diety. Opisywane preparaty stanowią mieszaninę tłoczonych na zimno olejów roślinnych. Mowa o oleju lnianym, oleju z ogórecznika, z wiesiołka oraz z czarnej porzeczki. Właśnie dlatego wyroby EstroVita są prawdziwą kopalnią kwasu alfa-linolenowego, linolenowego, gamma-linolenowego, jak również kwasów tłuszczowych z grupy omega-3, 6 i 9. A jeśli już o kwasach mowa to warto zaznaczyć, iż gamę wyrobów EstroVita wyróżnia unikalna czystość kwasów tłuszczowych omega-3, 6 i 9.

Prozdrowotna siła kwasów

Jak powszechnie wiadomo „jesteśmy tym, co jemy”. Prawdziwość przytoczonej maksymy potwierdzają liczne badania. Co więcej, właściwie zbilansowana dieta jest w stanie zapobiec wielu problemom zdrowotnym. Niezwykle ważnym elementem wspomnianej diety jest suplementacja kwasami omega 3, 6 i 9 w odpowiedniej proporcji.

Kwasy tłuszczowe omega-3 - wykazują działanie przeciwzapalne zarazem redukując ryzyko wystąpienia wielu chorób przewlekłych, w tym m.in. dolegliwości ze strony układu krążenia, chorób nowotworowych i chorób stawów.

Kwasy tłuszczowe omega-6 - stymulują wzrost włosów i komórek skóry, regulują metabolizm i wpływają na funkcjonowanie układu rozrodczego.

Należy dodać, iż kwasy omega-3 i omega-6 konkurują do tych samych enzymów, niemniej jednak wybrane kwasy omega-6 mogą przyczyniać się do zaostrzenia stanu zapalnego. Z tego względu w diecie powinna znajdować się także odpowiednia ilość kwasów omega-3, które łagodzą stany zapalne.

EstroVita skin - na straży pięknej skóry

Choć zdecydowana większość osób zdaje sobie sprawę z faktu, że skóra jest największym narządem ludzkiego ciała, to jednak wyłącznie nieliczni wiedzą jak o nią dbać. Wbrew pozorom odpowiednie kosmetyki stanowią zaledwie dodatek do właściwej pielęgnacji. Jeśli zależy ci na tym, aby twoja skóra była zarówno piękna, jak i zdrowa, to sięgnij po EstroVita skin.

EstroVita skin to suplement diety stworzony z myślą o potrzebach osób dbających o wygląd oraz kondycję skóry. Preparat zawiera roślinne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega (wpływają one na kondycję skóry) oraz ultraczystą formę kwasów tłuszczowych z grupy omega w postaci estrów etylowych (zapewniają znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję takowych w ciele człowieka). Więcej informacji na temat produktów EstroVita znajdziesz na stronie internetowej https://estrovita.pl/.