Porady - branża spożywcza

Obecnie aby dostać kredyt nie trzeba spełniać zbyt wielu warunków. Z roku na rok banki znacząco upraszczają procedury weryfikacyjne dotyczące zdolności kredytowej, umożliwiając tym samym szybsze udzielanie pomocy finansowej. Jakie wymogi należy spełniać aby móc dostać kredyt z banku na 15 i 35 tys złotych?

Na pewno nie raz znalazłeś się w sytuacji, w której nagle potrzebowałeś gotówki, która pomogła by załatać dziury w twoim budżecie.

O czym wtedy pomyślałeś? Kredyt? Pożyczka? Aktualnie, wystarczy jedna wizyta w banku aby dostać kredyt 15 tys czy kredyt 35 tys Potencjalnie możliwość otrzymania kredytu na 15 czy 35 tys. wydaje się być skomplikowaną procedurą, w rzeczywistości jednak polega ona na przedstawieniu przez klienta wysokości własnych dochodów oraz wysokości miesięcznych wydatków. Jeżeli wnioskowanie przejdzie proces weryfikacji, klient otrzymuje kredyt na wyznaczoną kwotę.

 

Kto może dostać kredyt?

Pierwszym i zarazem najważniejszym wymogiem jest posiadanie określonej zdolności kredytowej, czyli zdolność do spłaty kredytu w wyznaczonym w umowie terminie. Drugim nie mniej ważnym wymogiem jest wiarygodność kredytowa, która polega na przedstawieniu własnej historii spłaty zaciągniętych zobowiązań. Podczas tego etapu bank sprawdzi czy dotychczasowe raty były regulowane w terminie i jaka była ogólna suma zadłużeń.

 

3 banki udzielające najlepszych kredytów na 15 tys i 35 tys

W rankingu 3 banków, które są w stanie udzielić najlepszego kredytu na 15 tys znalazły się:

  1. Bank Pekao - pożyczka ekspresowa dla nowych klientów z oprocentowaniem 8,99%. Okres kredytowania trwa od 12 do 120 miesięcy. Brak jakichkolwiek innych kosztów związanych z udzieleniem kredytu.
  2. BGŻ BNP PARIBAS - kredyt gotówkowy, przy stałych ratach i oprocentowaniu wynoszącym 6,49%. Okres kredytowania trwa od 6 do 120 miesięcy. Prowizja wynosi 6,90%. Brak jakichkolwiek innych kosztów związanych z udzieleniem kredytu.
  3. ALIOR BANK - pożyczka na piątkę bez ubezpieczenia z oprocentowaniem 5%. Prowizja wynosi 15,00%. Okres kredytowania trwa od 3 do 120 miesięcy.

Zaś w rankingu 3 banków, które są w stanie udzielić najlepszego kredytu na 35 tys znalazły się:

  1. Bank Pekao - pożyczka ekspresowa dla nowych klientów z oprocentowaniem 8,99%. Brak prowizji. Swoboda wyboru dnia płatności raty.
  2. ALIOR BANK - pożyczka na Piątkę bez ubezpieczenia. Oprocentowanie wynosi 5%. Kwota kredytu aż do 200 000 zł. Możliwość darmowego odstąpienia od umowy w ciagu 30 dni od zaciągnięcia kredytu
  3. Eurobank - pożyczka energooszczędna z oprocentowaniem 10,00%. Od każdego kredytu pobierana jest opłata przygotowawcza w wysokości 100 zł

Ranking wybranych banków nie posiada wszystkich informacji na temat udzielania kredytów oraz ich specyfikacji. Zanim zdecydujesz się za zaciągnięcie kredytu, rozpoznaj swoje możliwości jego spłaty. Przed podpisaniem umowy o kredyt, zapoznaj się z ofertami innych instytucji finansowych.