Baza Firm Spożywczych


Sklep Olvita

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Panków 2
Kod Pocztowy: 58-125
Miasto: Pszenno
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Email: olvita.sklep@onet.pl
Strona www: www.sklep.olvita.pl/

Opis Firmy: Sklep internetowy z produktami ekologicznymi. Znajdziesz tutaj zarówno produkty spożywcze jak również kosmetyki i pasze. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na stworzenie własnej linii produkcyjnych, w skutek czego otrzymywane są wysokiej jakości produkty. Wszystkie dostępne w ofercie produkty są w 100% naturalne. Do realizacji procesów produkcyjnych wykorzystywane są tylko sprawdzone i wyselekcjonowane surowce z Polski i krajów Unii Europejskiej. Najwyższa jakość produktów potwierdzają przeprowadzone badania i otrzymane certyfikaty.

W sklepie Olvita znajdą Państwo:
- oleje tłoczone na zimno,
- nasiona, pestki, owoce suszone,
- naturalne kosmetyki,
- białka, błonniki,
- masła,
- wody kwiatowe,
- peelingi i maseczki
- mąki naturalne
i wiele innych.

W sklepie Olvita najważniejsze jest zadowolenie i dobro Klienta. Pracownicy sklepu z najwyższą starannością podchodzą do realizacji zamówienia tak, aby Klient otrzymał zamówiony produkt w ustalonym terminie i o nie zawodnej jakości. W razie problemy z wyborem odpowiedniego produktu, kadra pracownicza sklepu oferuje profesjonalną pomoc i doradztwo aby pomóc Klientowi wybrać dokładnie to czego potrzebuje.

Dbałość o najwyższą jakość

W celu zaoferowania Klientom jak najwyższej jakości oferowanego asortymentu, dostępne w sklepie produkty są dokładnie przebadane i sprawdzone przez ekspertów. Współpraca z naukowcami/specjalistami z Uczelni Wyższych Wydziału Nauk o Żywności i Żywienia Człowieka potwierdza niezawodną jakość dostępnych produktów żywieniowych, kosmetyków i pasz.

Sklep Olvita zaprasza do złożenia zamówienia!
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

Firma występuje w kategoriach :
Zdrowa Żywność | Ekologia
  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza