Baza Firm Spożywczych


REDUX Sp. z o.o. Sp. K.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Sarni Stok 27F
Kod Pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 605 221 237
Email: redux@redux.com.pl
Strona www: www.obracarki.pl

Opis Firmy: Firma Agencja Promocji Redux Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wyłącznym dystrybutorem na teren Polski uznanego w świecie włoskiego producenta obracarek / zmieniarek / manipulatorów palet, roli i stosu firmy Toppy s.r.l.
Firma Toppy s.r.l powstała w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku stale rozwijając i udoskonalając swoje obracarki palet, manipulatory roli, czy odwracarki stosu papieru.
Dzisiaj firma Toppy s.r.l. jest światowym liderem w produkcji takich urządzeń jak: obrotnica palet czy obracarka palet, manipulator roli, zmieniarka stosu. Wszystkie te urządzenia są niezbędne, gdy np. mamy do czynienia z wymianą palet, na których znajduje się towar (np. z drewnianych palet na palety plastykowe).

Opis działalności: Firma Agencja Promocji Redux Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. współpracując od wielu lat z producentem obracarek i zmieniarek zapewnia:
Doradztwo i sprzedaż w zakresie doboru mobilnych lub stacjonarnych obracarek/wymieniarek palet pod towarami w stosunku do potrzeb zakładu; (branża spożywcza, farmaceutyczna – np. zmiana palet z drewnianych na plastykowe lub na odwrót).
Doradztwo i sprzedaż w zakresie doboru mobilnych manipulatorów rolek papieru, folii, tkanin – podawanie rolek do maszyny drukującej (głównie branża drukarska, produkcja papieru w rolach, magazynowanie roli papieru lub folii i inne.)
Doradztwo i sprzedaż w zakresie doborumobilnych lub stacjonarnych obracarek stosu papieru lub stosu kartonu (branża drukarska – odwracanie stosu papieru do zadrukowania, produkcja wyrobów papierniczych),
Dobór obracarek i sprzedaż, manipulatorów oraz innych inwerterów palet, roli lub stosu w zakresie ponad standardowym (np. obracanie płyt drewnianych w celu lakierowania z obu stron).
Szeroki wybór urządzeń służących wymianie palet, obracaniu roli papieru lub odwracaniu stosu papieru lub kartonu;
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obracarek, manipulatorów, zmieniarek.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 8-16
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza