Baza Firm Spożywczych


Smart Bin

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Aleksandra Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 733 888 555
Email: koszenasmiecipl@gmail.om
Strona www: koszenasmieci.pl

Opis Firmy: Kosze na śmieci mają ogromną rolę w funkcjonowaniu każdego mieszkania lub domu, ale również miejsca pracy, gdzie także przecież występują odpady, które należy jak najszybciej usunąć. Inne kosze sprawdzą się do biura, a inne w miejscu zamieszkania. Jeżeli chodzi o produkt, który świetnie pasuje do każdego biura, możemy zatrzymać uwagę szczególnie na ten cieszący się coraz znaczniejszą popularnością. Z jednej strony jest on wysoce użyteczny, a z drugiej wyjątkowo trwały, ponieważ zbudowano go ze stali rdzoodpornej z powłoką FPP oraz z tworzywa syntetycznego. Czarno-szary kosz o pojemności aż 45 litrów dysponuje powłoką która powoduje, że nie pozostają na nim absolutnie żadne ślady, ani smugi. Poza opisywanym, na skutek zastosowania powłoki FPP, wolniej się on kurzy, a więc dłużej zachowuje czystość, aniżeli konkurencyjne kosze, obecne w tej chwili w handlu. Również w wypadku koszy biurowych, o których mówim, wielką wagę posiada ich design, gdyż bezspornie prezentuje daną markę, a jednocześnie o właścicielu. Tutaj nie można do czegokolwiek się przyczepić, przedstawiany kosz doskonale wygląda
To kosze na śmieci simplehuman, o których mowa, uzyskują uznanie wielu osób, które pracują w najróżniejszych biurach. Jako zaletę przedstawiają między innymi fakt, że są one otwierane, jak też zamykane jedynie przez przesunięcie dłoni nad czujnikiem, znajdującym się w klapce. Zastosowano tutaj technologię multi-sens. Warto podkreślić, że ów kosz w żadnym wypadku nie otworzy się przypadkowo, przykładowo przez przechodzącą obok niego osobę. Wytwórca zadbał, by w tym modelu była zamontowana podstawa uniemożliwiająca poślizg, jak również szeroki otwór wrzutowy. Zamiana woreczków w przypadku takiego kosza , jest niezwykle łatwa, natomiast tylna płaska ścianka kosza pozwala ustawienie go zarówno pod ścianą, jak też wzdłuż mebli kuchennych, co zapewnia oszczędność miejsca.
Opisany przed chwilą produkt jest osiągalny w sieci, ponieważ ma go w swojej ofercie sklep internetowy smartbin.pl, cieszący się szczególnie dużym powodzeniem u klientów.

Opis działalności: Sprzedaż dla rynku spożywczego wysokiej jakości koszy na śmieci.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: Zamówienia 24h przez Internet
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

Firma występuje w kategoriach :
Recycling | Gospodarka Odpadami
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza