Baza Firm Spożywczych


Abramczyk Sp z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Witebska 63
Kod Pocztowy: 85-778
Miasto: Bydgoszcz
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 48 52 344-56-77
Fax: 48 52 344-56-77
Email: sekretariat@abramczyk.com.pl
Strona www: www.abramczyk.com.pl

Opis Firmy:

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą, surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Spółka jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Misją firmy, określoną w planie działania przedsiębiorstwa na lata 2006-2011 jest hasło:

Satysfakcja naszych klientów, doskonalenie jakości naszych operacji, zdobycie pozycji lidera w branży ryb mrożonych.

Spółka współpracuje z dostawcami surowca i wyrobów gotowych, zlokalizowanymi na całym świecie, poczynając od firm operujących na akwenach europejskich (Bałtyk, Morze Północne, Morze Śródziemne), poprzez dostawców z obu Ameryk i Afryki (Ocean Atlantycki i zachodnie rejony Oceanu Spokojnego), kończąc na kontrahentach z Azji i Oceanii (Morze Ochockie, Ocean Spokojny, Ocean Indyjski). Głównym obszarem pozyskiwania surowca rybnego są akweny oceanu Atlantyckiego i Spokojnego.

Natomiast do grona odbiorców, z którymi spółka ma zaszczyt kooperować należą: Makro Cash&CarryTesco, Kaufland, Auchan, Intermarche, Piotr i Paweł, Gerber, Lisner i wiele innych.

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. działa w oparciu o nowoczesny park maszynowy o łącznej, dziennej mocy przerobowej w wysokości ponad 50 000 kg dziennie. Nasze magazyny składowe mogą pomieścić łącznie milion czterysta tysięcy kilogramów surowca lub wyrobów gotowych. Spółka prowadzi swoją działalność produkcyjną zgodnie z regułami systemu HACCP.

Jako jedyne przedsiębiorstwo branży spożywczej w województwie kujawsko-pomorskim, firma ABRAMCZYK Sp. z o.o. posiada na terenie swojego zakładu skład celny przeznaczony do towarów mrożonych.

Głównym kierunkiem rozwoju działalności przedsiębiorstwa ABRAMCZYK Sp. z o.o.na najbliższe lata będzieoptymalizowanie procesów zakupu surowców i wyrobów gotowych oraz pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży.

Informacje:

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza