Baza Firm Spożywczych


Meble Tuszkowski - producent mebli tapicerowanych i drewnianych

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Dworcowa 1
Kod Pocztowy: 83-262
Miasto: Czarna Woda
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 785 108 101
Email: meble_tuszkowski@onet.pl
Strona www: www.mebletuszkowski.pl

Opis Firmy: Produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych, drewnianych - również na indywidualne zamówienie. W stałej ofercie posiadamy różne modele krzeseł tapicerowanych, foteli, sof i narożników oraz pasujące do nich stoły, komody i stoliki RTV wykonane z drewna.


Oferujemy meble z własną, bezpieczną dostawą do domu Klienta w dowolnym miejscu w całej Polsce. W Meble Tuszkowski nigdy nie pobieramy zaliczek. Klient płaci dopiero przy odbiorze po dokładnym obejrzeniu mebla. Nic nie ryzykuje!

Opis działalności: W zależności od typu mebla możesz wybrać kolor i rodzaj tkaniny obiciowej. I to spośród wielu modeli. Wśród nich są materiały odporne na zabrudzenia, które nie wchłaniają rozlanej cieczy.

Zamawiając krzesła bukowe, stoły w naturalnej okleinie lub inne drewniane meble, dostępne w naszej ofercie, możesz wybrać kolorystykę wybarwienia drewna oraz rodzaj obicia siedzenia i oparcia krzeseł. Zwróć uwagę na wykończenia, takie jak kołatki lub kryształki.

Wykonujemy meble w różnych stylach - m.in. klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym, vintage, loft, ludwikowskim. W ofercie Meble Tuszkowski znajdziesz m.in. stoły z masywnym nogami, niskie komody RTV, krzesła chesterfield, krzesła tapicerowane z ozdobnymi kołatkami czy pikowane sofy.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9-18, sobota 9-14
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota


Jak dojechać: ul. Dworcowa 1, Czarna Woda - prosimy o umówienie wizyty przed przyjazdem do pracowni
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza