Baza Firm Spożywczych


HORTINO Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Fabryczna 2
Kod Pocztowy: 37–300
Miasto: Leżajsk
Województwo: Podkarpackie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 17 240 42 00
Fax: +48 17 242 82 37
Email: sekretariat@hortino.com.pl
Strona www: www.poltino.pl/

Opis Firmy: Poltino zajmuje się przetwórstwem owocowo-warzywnym. To firma oparta w 100% na polskim kapitale. Obecnie jest jedną z największych polskich firm z branży przetwórstwa, działająca nieprzerwanie od 2000 roku.

W odróżnieniu od innych zakładów przetwórczych firma posiada duże możliwości produkcyjne, co umożliwia jej wyrób i dostawę produktów dla największych sieci handlowych wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Opis działalności: Rocznie przetwarzanych jest ponad 90 000 ton warzyw i owoców, co przekłada się na szeroką gamę produktów, wśród których można znaleźć: mrożonki – owoce, warzywa, mieszanki, zupy, dania gotowe,
zagęszczone soki owocowe, koncentraty, produkty dla przemysłu cukierniczo-piekarniczego, syropy owocowe.
Surowce wykorzystywane przez Polino pochodzą z południowo-wschodnich terenów Polski.

Zakład przetwórstwa Polino posiada oryginalne receptury, odpowiedni dobór odmian oraz właściwą technologię produkcji. Wszystko to sprawia, że produkty tej firmy wyróżniają się wysoką jakością oraz doskonałym smakiem.

Firma z powodzeniem sprzedaje swoje produkty za granicę, nie tylko do krajów Unii Europejskiej ale również do Azji czy Ameryki Północnej. Polino eksportuje towary m.in. do: Kazachstanu, Litwy, Łotwy, krajów Zatoki Perskiej, Mołdawii, Mauritiusa, USA, Wielkiej Brytanii, Węgier.
Kontrola jakości na każdym etapie produkcji, doświadczenie i ogromny potencjał oraz szeroka oferta produktowa leżą u podstaw sukcesu firmy Poltino, której ogólnoświatowy zasięg ciągle rośnie.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza