Baza Firm Spożywczych


Zakłady Mięsne Madej & Wróbel

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Magazynowa 45
Kod Pocztowy: 41-700
Miasto: Ruda Śląska
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: (32) 771 22 99
Email: m-w@m-w.com.pl
Strona www: www.m-w.com.pl

Opis Firmy: Zakłady Mięsne Madej & Wróbel istnieją na polskim rynku już od ponad 15 lat. Nazwa firmy pochodzi od nazwisk założycieli Madej i Wróbel. Rozpoczynając od skromnej produkcji mięsa mielonego w małym zakładzie, w ciągu zaledwie kilku lat, firma zwiększyła swoją ofertę do ponad 150 asortymentów wędlin.

Dowodem na bardzo szybki rozwój jest otwarcie supernowoczesnego zakładu w czerwcu 2003 roku. Spełnia on warunki sanitarne stawiane przez Unię Europejską w tym HACCP.

Cały proces produkcyjny odbywa się pod ścisłym nadzorem służb weterynaryjnych. Firma dysponuje najnowocześniejszymi technologiami i stale doskonali linie produkcyjne. Wyroby sprawdzane są przez dział kontroli jakości, który ściśle nadzoruje wszystkie etapy produkcji i ocenia każdą końcową partię wyrobów.

W zakładzie mieści się także nowoczesne laboratorium, które przeprowadza specjalistyczne badania i analizy jakości. Zespół technologów przez cały czas pracuje nad udoskonaleniem już istniejących i wprowadzanie nowych produktów. W trosce o klienta poszerzana jest stale oferta produktów, wśród których można wyróżnić: rozebrane na części kulinarne świeże mięso, wędzonki, szynki, pieczenie i wyroby drobiowe, wieprzowe, kiełbasy cienkie i grube, a także wyroby garmażeryjne. Wysoka jakość produktów jest powszechnie doceniana, świadczą o tym przyznane na prestiżowych konkursach nagrody Złotej Korony, Produktu Najwyższej Jakości oraz Medalu Europejskiego.

Firma Madej & Wróbel posiada własną sieć logistyczną, składającą się z samochodów-chłodni, którymi towar jest dostarczany do klientów z całej Polski, jak również współpracuje z ogólnoeuropejskimi firmami transportowymi. Zakład produkuje wyroby także na potrzeby koncernów Unii Europejskiej, tworząc dla nich marki własne. Klientom, którzy współpracują z firmą, proponuje się wiele działań wspierających sprzedaż, takich jak: profesjonalnie prowadzone degustacje, promocje cenowe, gazetki promocyjne, tablice reklamowe oraz fachową pomoc ze strony wyszkolonych przedstawicieli handlowych.

Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno sklepy, hurtownie, jak i super- i hipermarkety. Firma posiada własną sieć sklepów firmowych w wielu miastach kraju. Z kontrahentami prowadzimy elastyczną politykę cenową i jesteśmy zawsze skłonni do współpracy.

Od maja 2004 roku eksportujemy nasze wyroby do Niemiec, a od 2005 roku również do Czech, Słowacji, Włoch i Francji. O rozwoju handlu w tym kierunku świadczą pozyskiwani coraz to nowi odbiorcy z tego kraju, a także zainteresowanie naszą ofertą w Holandii, Belgii, Danii i Rosji.
Informacje:

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza