Baza Firm Spożywczych


PMB S.A.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Pozioma 2
Kod Pocztowy: 15-950
Miasto: Białystok
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel: 085 678 43 00
Email: pmb@pmb.com.pl
Strona www: www.pmb.com.pl

Opis Firmy: PMB – producent kindziuka, kumpiaka, pasturmy i doskonałych tradycyjnych wędlin.

PMB to jeden z największych zakładów mięsnych w Polsce. Od założenia w 1962 roku jest symbolem jakości i doskonałego smaku oryginalnych polskich wędlin. Obecnie PMB to jedna z najsilniejszych polskich marek, znana również w wielu krajach Europy.

PMB produkuje mięso i wędliny najlepszego gatunku. Tradycyjne receptury i kontrola jakości na każdym etapie zapewniają zadowolenie nawet najwybredniejszych klientów. Dowodem jakości wędlin jest kilkadziesiąt nagród na polskich i międzynarodowych targach i wystawach. Powodzenie produktów PMB to także efekt położenia zakładu na Podlasiu, tj. w najbardziej zielonej, czystej i ekologicznej części Polski i Europy. Rozległe łąki, ogromne puszcze, parki narodowe oraz brak przemysłu ciężkiego zapewniają niezrównany smak mięsa.

Obecnie możliwości produkcyjne PMB to 200 ton wysokiej jakości mięsa i wędlin dziennie. W nowoczesnym zakładzie o powierzchni 11 ha pracuje blisko 900 wykwalifikowanych osób. Znaczna część produkcji sprzedawana jest już od dziesięcioleci na eksport. PMB posiada wdrożone systemy jakości HACCP oraz ISO 9001. PMB posiada stały nadzór weterynaryjny i spełnia wszelkie standardy eksportowe. Oprócz tradycyjnej oferty wędlin i mięsa, PMB jako jedyny zakład w Polsce, oferuje także wyroby i mięso koszerne.
Informacje:

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza