Baza Firm Spożywczych


GETMOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Chrzanowo 28
Kod Pocztowy: 06-225
Miasto: Rzewnie
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 510 086 882
Fax: +48 29 768 05 19
Strona www: getmor.pl

Opis Firmy: Zakład Przetwórstwa Mięsnego GETMOR to rodzinna firma założona przez Tadeusza i Grażynę Mroczkowskich w 1991 roku. Słynie z dobrego smaku oraz umiłowania do tradycji. Położona w malowniczej części Mazowsza, niegdyś niewielka, zaledwie kilkuosobowa firma stała się jednym z największych tego typu przedsiębiorstw w regionie.

Receptura naszych wyrobów została opracowana przez kiperów w dziedzinie i pozostaje niezmienna do dziś, dlatego też Getmor oferuje produkty najwyższej jakości, znane jako "Chrzanowskie przysmaki".

Prowadzimy współpracę na terenie całej Unii Europejskiej oraz posiadamy uprawnienia do eksportu do krajów trzecich.

Nasza firma powstała z dala od aglomeracji, w malowniczym miejscu otoczonym nieskalaną cywilizacyjnie przyrodą. Dlatego też ochrona środowiska to jeden z priorytetów w strategii firmy. Ważną inwestycją w tym kierunku było wybudowanie na terenie zakładu nowoczesnej oczyszczalni ścieków. Pozwala ona zminimalizować niekorzystny wpływ na środowisko naturalne.

Współpracujemy również ze specjalistycznymi firmami zajmującymi się utylizacją i wykorzystaniem odpadów poprodukcyjnych.

Opis działalności: Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego stawiamy na naturalne, polskie mięso pozyskiwane tylko i wyłącznie od lokalnych hodowców.
Codziennie przeprowadzany ubój i rozbiór gwarantuje świeżość naszych wędlin i mięs.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

Firma występuje w kategoriach :
Producenci Produktów SpożywczychMięso, Wędliny
  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza