Baza Firm Spożywczych


Majami Sp. o.o.sp.k

Dane adresowe:

Ulica i Nr: św.A.Chmielowskiego 8
Kod Pocztowy: 97-400
Miasto: Bełchatów
Województwo: Łódzkie
Dane kontaktowe:

Tel: 44 364 83 31
Fax: 44 634 84 66
Email: majami@majami.pl
Strona www: www.majami.pl

Opis Firmy: Firma Majami powstała w 1989 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych. W roku 1996 miała miejsce fuzja Majami i Fabryki Cukierniczej Milko - zakładu z tradycjami, którego początki sięgają lat 50-tych. Fabryka Cukiernicza Milko od początku swojej działalności produkowała cukierki krówki według starych receptur i technologii. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów, firma Majami uczyniła z tradycyjnych krówek swój wiodący produkt, oferowany zarówno w postaci krówki ręcznej jak i maszynowej.

Dzięki wyjątkowym walorom smakowym, krówki Majami zostały docenione na rynku polskim, innych rynkach europejskich, a także przez rynek krajów arabskich.

Nasz profil działalności oparty jest nie tylko o markę własną, od lat specjalizujemy się w produkcji private label zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

W chwili obecnej Spółka koncentruje swoją działalność na produkcji cukierków typu krówka oraz ptasie mleczko, starając się łączyć tradycyjny charakter produktów z wymaganą przez rynek dynamiką działań. W ofercie dostępne są także inne rodzaje produktów, takie jak galaretki w czekoladzie, pianko-galaretki (duożele), sosy i kremy do deserów, cukierki typu toffi.
Informacje:

Firma występuje w kategoriach :
Producenci Produktów SpożywczychLody i Słodycze
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza