Baza Firm Spożywczych


Kotaniec

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Jankowice 43
Kod Pocztowy: 02-420
Miasto: Jankowice
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: +48693660962
Email: marta.kobylanska@kotaniec.com.pl
Strona www: www.folwark.com.pl

Opis Firmy: Firma Folwark powstała w 1991 r. Początkowo zatrudniając kilka osób zajmowała się jedynie produkcją majonezu. W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności rozszerzyła portfolio o wiele unikalnych produktów. Od 1.01.2015 r., kontynuuje działalność pod nazwą Kotaniec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dziś zatrudniając ponad 100 osób zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających konsumentów produkując nie tylko tradycyjne ale również unikalne sosy kuchni śródziemnomorskiej czy orientalnej. Od początku istnienia misją firmy było dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów o wyjątkowym smaku. Starannie dobrane receptury i szczególna dbałość o kompozycję przypraw decydują o doskonałych walorach smakowych.
Większość naszej produkcji stanowią sosy spożywcze sprzedawane pod naszą marką. Nie jest to jednak całość naszej działalności. Produkujemy także sosy pod markami naszych klientów, zarówno z naszych jak i z powierzonych receptur.

Opis działalności: Sosy Folwark, inspirowane kuchniami śródziemnomorską, orientalną oraz polską, to idealna propozycja dla wszystkich pasjonatów gotowania.Docenione przez wielu Szefów Kuchni i branżę przetwórczą.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Godziny otwarcia: 7-15
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek


Jak dojechać: http://folwark.com.pl/informacje/kontakt/
  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza