Baza Firm Spożywczych


JAWO Kraków

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Plac Błonie-Beszcz 2
Kod Pocztowy: 31-573
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 790 700 423
Email: biuro@jawokrakow.pl
Strona www: jawo2008.pl

Opis Firmy: Cenisz sobie własne zdrowie i dobre samopoczucie? Jesteś świadomy wyboru produktów zdrowych, naturalnych i pochodzących z ekologicznych źródeł?
W takim razie trafiłeś w punkt, ponieważ nasz sklep Jawo Kraków posiada wyłącznie żywność i produkty spożywcze ze sprawdzonych i godnych zaufania źródeł. Mamy zatem przewagę nad innymi sklepami internetowymi, co dodatkowo potwierdza nasz szeroki wybór asortymentu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno osoby stosujące się do specjalnych diet, jak i osoby uczulone na niektóre składniki czy konserwanty, a także wszyscy pozostali, którym (nie)zwyczajnie zależy na własnym samopoczuciu.

Opis działalności: Jawo Kraków to między innymi produkty typu BIO, czyli posiadające specjalny certyfikat ekologiczny potwierdzający jego naturalność i brak styczności z jakimikolwiek środkami konserwującymi. Wśród takich i innych zdrowych produktów możesz natrafić na wiele zamienników standardowych artykułów spożywczych, dzięki którym poczujesz się lepiej i zdecydowanie skuteczniej zadbasz o swoją dobrą dietę.
Od teraz zwykłe słodziki i cukier biały będziesz mógł zastąpić ksylitolem lub cukrem z agawy, które posiadają wiele cennych właściwości i zastosowań. Podobnie można zamienić bazowe produkty do dań, jak na przykład mąkę, ryż, makarony czy nawet przyprawy, które w naszym sklepie pozbawione są wszelkich konserwantów i innych wzmacniaczy smaku.
Grunt to zadbać o swoje zdrowie, a można to zrobić głównie za pośrednictwem codziennie spożywanego jedzenia. Właśnie dlatego sklep Jawo Kraków zachęca wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie zdrowej żywności, a także pozostałych, by spróbowali naszych produktów i przekonali się, że nawet niska cena może stać się gwarancją dobrej jakości i pysznego smaku w każdej potrawie jaką przygotujesz z udziałem naszym artykułów.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 10:00-16:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza