Baza Firm Spożywczych


EMPAC Polska Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Zduny
Kod Pocztowy: 83-115
Miasto: Swarożyn
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 58 560 14 20
Fax: + 48 58 562 12 01
Email: anna.konwent@empac.pl
Strona www: www.empac.pl

Opis Firmy: Jesteśmy godnym zaufania producentem kontenerów elastycznych Big Bag (FIBC) oraz wkładek foliowych, przeznaczonych do magazynowania i transportu materiałów sypkich i cieczy. Na rynku działamy od 1996 roku.
Silną pozycję na krajowym i międzynarodowym rynku zawdzięczamy przede wszystkim najwyższej jakości naszych produktów, zaspokajających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W dążeniu do najwyższej jakości produktów wspiera nas System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001, ale przede wszystkim doświadczenie i zaangażowanie pracowników.
Dążąc do minimalizacji wpływu naszej działalności na środowisko, wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego serii PN-EN ISO 14001.Produkujemy zgodnie z System Zarządzania Higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych (EN 15593), stąd produkowane przez nas opakowania big bag wykorzystywane są do pakowania produktów z branży spożywczej i farmaceutycznej.
Posiadamy również bogate doświadczenie w produkcji opakowań dla przemysłu chemicznego, w tym pojemniki do przechowywania materiałów niebezpiecznych z certyfikacją UN, oraz big bagi odprowadzające ładunki elektrostatyczne (FIBC typ C).
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy doskonale dopasować się do wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów.
Na potrzeby Klientów tworzymy indywidualne konstrukcje, tak by w 100% były dostosowane do linii produkcyjnych oraz właściwości przechowywanych produktów. Dzięki czemu na rynek nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

Opis działalności: Produkcja pojemnikó welastycznych FIBC tzw. BIG BAG oraz wkładów foliowych.

Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo opakowania dopuszczone są do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Godziny otwarcia: 8-16
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

Firma występuje w kategoriach :
Opakowania Spożywcze

Jak dojechać: Jadąc autostradą A1 zjechać na zjeździe Swarożyn a następnie kierować się na Człuchów w kierunku Starogardu Gd. Za miejscowością Zabagno po lewej stronie będzie znak na Zduny, należy skręcić w lewo i jechać prosto główną drogą aż do zakładu EMPAC.
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza