Baza Firm Spożywczych


AUTOMATECH SP.ZO.O.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: EWY 2
Kod Pocztowy: 05-816
Miasto: OPACZ-KOLONIA
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 22/753-24-80
Fax: 22/753-24-90
Email: BIURO.WARSZAWA@AUTOMATECH.PL
Strona www: WWW.AUTOMATECH.PL

Opis Firmy: AUTOMATECH AUTORYZOWARY DYSTRYBUROT AUTOMATYKI PRZEMYSLOWEJ działający na rynku od 1994r.
-Budujemy szafy sterownicze, pulpity sterownicze, według dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez nas w oparciu o dostarczone założenia. Szafy wykonane są zgodnie z wymaganiami zharmonizowanych norm PN-EN i opatrzone są stosownymi deklaracjami zgodności
-Wykonujemy audyty systemów bezpieczeństwa dla maszyn, linii i ciągów produkcyjnych,zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-Projekty układów sterowania
Od projektu do wdrożenia.
Oferujemy kompleksową usługę polegającą na zaprojektowaniu układu sterowania maszyny bądź urządzenia, dostarczenia czujników montowanych na maszynach, wykonanie szaf sterowniczych i pulpitów, oraz ich montaż, oraz dokonanie rozruchu maszyny.Układ sterowania zawierał będzie odpowiedni układ bezpieczeństwa, a całość wykonana zgodnie z aktualnymi normami sharmonizowanymi PN-EN i potwierdzona stosowną deklaracją zgodności.
-W naszej siedzibie oferujemy serwis sprzętu z naszej oferty. Nasi inżynierowie oraz mechanicy prowadzą prace serwisowe na maszynach i urządzeniach w zakresie napraw układów sterowania zbudowanych w oparciu o aparaty reprezentowanych przez nas firm. Stanowiska laboratoryjne służą sprawnej kontroli, wykryciu i weryfikacji uszkodzeń.
Informacje:

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza