Baza Firm Spożywczych


IPS Paweł Hojarczyk

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Generała Grochowskiego 7/4
Kod Pocztowy: 05-500
Miasto: Piaseczno
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 519050516
Email: marketing@ips-poland.com
Strona www: www.ips-poland.com

Opis Firmy: Nasze podejście polega na pełnej analizie powtarzalnego procesu i zaproponowaniu rozwiązania w najlepszym możliwym rozwiązaniem danego zagadnienia nie tylko proponując gotowe produkowane w naszych zakładach systemy, do każdego zagadnienia staramy się podejść w sposób indywidualny modyfikując dane rozwiązanie ponieważ każdy produkt różni się od poprzedniego i rzadko kiedy występują identyczne aplikacje. Właśnie dzięki takiemu podejściu i zwracaniu uwagi na szczegóły i elementy charakterystyczne dla danego procesu dostarczamy rozwiązania dedykowane pozwalające na pełną i niezawodną automatyzację. Nasz zespół stanowi grupa energicznych i kreatywnych ludzi z doświadczeniem różnych dziedzin dla których praca jest również pasją. Dzięki połączeniu doświadczenia umiejętności i innowacyjnych pomysłów jesteśmy w stanie podjąć się rozwiązania każdego problemu. ​

Stosujemy tylko komponenty najlepszych producentów, łączymy dostępne rozwiązania i innowacyjnym podejściem łącząc wysiłki działu realizacyjnego z R&D dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się rozwiązania każdego nawet najbardziej złożonego problemu. Łączymy w naszym zespole wiedzę z dziedziny automatyki konstrukcji mechaniki płynów obliczeń wytrzymałościowych i elektroniki dzięki czemu potrafimy podjąć się rozwiązania najbardziej złożonego bądź nietypowego problemu.

Opis działalności: Specjalizujemy się w produkcji maszyn etykietujących, pakujących i dozujących. Nasze wieloletnie doświadczenie, techniczna wiedza i umiejętność dopasowania się do indywidualnych potrzeb, pozwala osiągać sukces w realizacji również trudnych i niestandardowych projektów.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek


Jak dojechać: Hala produkcyjna:
ul. Mościckiego 19
26-110 Skarżysko-Kamienna
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza