Baza Firm Spożywczych


KRULEN Technika Świetlna

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Al. Stanów Zjednoczonych 20a
Kod Pocztowy: 03-964
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 22 616 60 54
Fax: +48 22 672 81 09
Email: info@krulen.com.pl
Strona www: www.krulen.com.pl

Opis Firmy: Firma KRULEN Technika Świetlna została założona w 1990 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży przemysłowych opraw oświetleniowych niemieckiej firmy NORKA GmbH.

Oferujemy oświetlenie przemysłowe NORKA dla przemysłu spożywczego, oprawy oświetleniowe zgodne z systemem HACCP/IFS, odporne na niskie (-50°C) i wysokie (+90°C) temperatury, oprawy odporne na działanie agresywnych detergentów, pyłoszczelne i wodoszczelne (IP69K). Oferujemy szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego LED.

Wykonujemy profesjonalne projekty oświetlenia obiektów przemysłowych. Projektując oświetlenie uwzględniamy aspekty ekonomiczne oświetlenia - a więc energooszczędność, niezawodność i niskie koszty eksploatacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru właściwego oświetlenia opartego na energooszczędnych oprawach oświetleniowych zgodnych z systemem HACCP/IFS.

Szczegółowy opis opraw oświetleniowych dostępny jest na naszej stronie internetowej w dziale oświetlenie przemysłowe. Na życzenie prześlemy katalog opraw przemysłowych zgodnych z systemem HACCP.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe i projektantów instalacji elektrycznej.
Informacje:

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza