Baza Firm Spożywczych


Brokelmann sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Stawna 6
Kod Pocztowy: 56-300
Miasto: Milicz
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48713842584
Email: brokelmann@brokelmann.pl
Strona www: www.brokelmann.eu

Opis Firmy: Jesteśmy wiodącym w Europie producentem oraz ogólnoświatowym dostawcą wyposażenia i urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu mięsnego, mlecznego, spożywczego, przetwórczego, farmaceutyki, marketów czy gastronomii.

Firma założona w Niemczech już w 1826 roku. Zakład produkcyjny powstał w Polsce w 1995 roku. W chwili obecnej jesteśmy firmą w 100% Polską. Całość produkcji odbywa się w 100% w Polsce.

Dostarczamy najwyższej jakości produkty i rozwiązania technologiczne. Wyposażamy ubojnie, masarnie, zakłady przetwórcze, zakłady mleczarskie, firmy farmaceutyczne, restauracje, sieci marketów.

Nasze dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w centrum parku krajobrazowego „Dolina Baryczy”.

Opis działalności: Firma Brokelmann w swoim portfolio ma szeroki zakres produktów i urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu mięsnego, mlecznego, spożywczego, przetwórczego, farmaceutyki, marketów czy gastronomii.
.

W naszym katalogu znajdziecie rozwiązania w zakresie

Higieny: centra higieniczne, stacje higieny przejściowe z kołowrotem, dezynfekcją, myciem podeszw, myjki do butów, myjki do fartuchów, suszarki do obuwia, urządzenia do sterylizacji, dozowniki do środków dezynfekcyjnych, fartuchów, papieru

Kotły warzelne: kotły o pojemnościach od 90l /120l /150l /200l /400l czy 1000l. Kotły wyposażone w grzanie bezpośrednie lub pośrednie. Wyposażone w mieszadło górne lub dolne. Kotły warzelne z wywrotem.

Wózki wędzarnicze i transportowe: wózki wędzarnicze typu „H” i „Z”, wózki na wędliny, wózki platformowe ze stali nierdzewnej, wózki do farszu (cymbry) o pojemnościach 120l /200l /300l, zbiorniki do farszu ze stali perforowanej, wózki transportowe do pojemników E2, wózki na wędliny Oraz akcesoria do wózków do farszu: pokrywy, uchwyty

Produkujemy również system regałów dla wózków do farszu. To świetna optymalizacja miejsca w Twoim zakładzie produkcyjnym.
W ofercie jest również waga dla wózków farszowych 200l.

Meble gastronomiczne i stoły ze stali nierdzewnej: stoły (rozbiorowe, robocze, z tworzywem), stoły ekspozycyjne dla ryb, szafostoły, pulpity, zlewozmywaki z ociekaczem

Szafy i regały ze stali nierdzewnej: zestawy szatniowe, szafki na czystą odzież, szafki pracownicze ze stali nierdzewnej, szafki ubraniowe, zsypy na brudną odzież, półki, regały ze stali nierdzewnej, regały aluminiowe

Indywidualne projekty jak: przenośniki rolkowe, rozjazdy kolejek, okapy, zadaszenia, niestandardowe zbiorniki, podesty.

Wykonujemy usługi cięcia laserem 3D, hydroformingu, spawania.

To tylko część z szerokiego katalogu rozwiązań oferowanych przez firmę Brokelmann.

Jeżeli szukasz niestandardowych rozwiązań, dostosowanych indywidualnie pod Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza