Baza Firm Spożywczych


Boccard Kates

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Sprzętowa 3B
Kod Pocztowy: 10-467
Miasto: Olsztyn
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 22 38 00 130
Email: biuro@boccardkates.pl
Strona www: www.boccardkates.pl

Opis Firmy: BOCCARD KATES to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA i KATES POLSKA oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji.
Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. Pomagamy w osiągnięciu założonych celów wydajności takich jak: doskonałość i powtarzalność produktów, zapewnienie szybkiej reakcji na potrzeby rynku oraz elastyczność.
Nasi eksperci w zakresie analizy procesów i zarządzania projektami mają bogate doświadczenie w budowie nowych zakładów produkcyjnych, modernizacji istniejących, projektowaniu i budowie nowych oraz modernizacji istniejących urządzeń procesowych.
Prowadziliśmy projekty dla większości rynków przemysłowych, od farmacji i biotechnologii, przez kosmetykę, przemysł spożywczy, chemiczny, po przemysł ciężki. Posiadamy własne, nowoczesne, w pełni wyposażone warsztaty do prefabrykacji, gdzie wykonujemy prefabrykację rurociągów ze stali nierdzewnej, skidów oraz urządzeń procesowych, takich jak zbiorniki procesowe i magazynowe, mieszalniki, reaktory i bioreaktory.
We wszystkim co robimy, naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości procesu, zarówno dziś, jak i w przyszłości. Wszyscy nasi pracownicy starają się osiągnąć najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej wydajności.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza