Baza Firm Spożywczych


YAKUDO PLUS SP. Z O.O.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Spokojna 76
Kod Pocztowy: 43-230
Miasto: Goczałkowice-Zdrój
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: +32 218 69 10
Email: yakudo@yakudo.eu
Strona www: www.yakudo.eu

Opis Firmy: Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla handlu detalicznego oraz przemysłu spożywczego. Nasza działalność obejmuje sprzedaż urządzeń, świadczenie usług w zakresie ich instalacji i wdrożenia, integrowanie z istniejącymi systemami oraz prowadzenie bieżących prac serwisowych i naprawczych.

Wiele lat doświadczenia wraz z wykwalifikowaną kadrą i naszym podejściem nastawionym na dopasowywanie sprzedawanych rozwiązań do specyfiki i wymagań polskiego rynku, zaowocowało licznym gronem zadowolonych klientów. Dostarczamy urządzenia do największych sieci handlowych w Polsce oraz wiodących zakładów przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego czy garmażeryjnego. Ponadto współpracujemy z ponad dwustoma punktami sprzedaży dealerskiej, prowadzimy również sprzedaż do wielu klientów indywidualnych.

Opis działalności: Jako firma Yakudo Plus Sp. z o.o. działamy na polskim rynku od 1997 roku. Od momentu powstania jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej firmy Teraoka Seiko Co., LTD. będącej jednym z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI. Wraz z rozwojem firmy dołączyliśmy do naszego portfolio kolejnych producentów sprzętu, tak by nasza oferta była maksymalnie kompletna i dopasowana do potrzeb rynku.

Na terenie Polski reprezentujemy także firmy:

- G.Mondini S.p.A. - producenta urządzeń do pakowania na tackach
- Anritsu Infivis – producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali oraz skanerami rentgenowskimi X-RAY
- Hfe Vacuum Systems – producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze modyfikowanej marki Turbovac
- Econopak – producenta urządzeń do pakowania w kartony
- Ravenwood Packaging Ltd. - producenta drukarek typu sleever

Oferta firmy obejmuje również oprogramowanie umożliwiające zarządzanie pracą urządzeń (Yakudo.NET, Yakudo.ETI) oraz system informatyczny do zarządzania przepływem towaru (Yakudo.VSM) w zakładach produkujących żywność, zakładach mięsnych oraz ubojniach, którego jesteśmy twórcą.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek


Jak dojechać: https://www.google.com/maps/place/Yakudo+Plus+Sp.+z+o.o./@49.9582092,18.9513023,13z/data=!4m8!1m2!2m1!1sYakudo+Plus+Sp.+z+o.o.ul.+Spokojna+7643-230+Gocza%C5%82kowice-Zdr%C3%B3j!3m4!1s0x0:0x3c5ae21246e5dec9!8m2!3d49.9574049!4d18.9650738
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza