Baza Firm Spożywczych


FACH-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Ul. Artura Grottgera, 16C
Kod Pocztowy: 76-200
Miasto: Słupsk
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 59 845 75 82
Email: kontakt@boxlifter.eu
Strona www: www.boxlifter.eu

Opis Firmy: Boxlifter rozpoczął działalność w 2015 roku, a już dziś dzięki ciężkiej pracy i zaufaniu naszych Klientów dostarczamy wywrotnice i podnośniki do zakładów na całym świecie. Od kilku lat nieustannie rozwijamy naszą ofertę wywrotnic i dostosowujemy je do różnorodnych potrzeb rynku. Z roku na rok sprzedaż naszych maszyn wzrasta o ponad 100%, co utwierdza nas w przekonaniu, że ciągłe stawianie na jakość oraz rozwój jest właściwie obranym kursem. Zaufanie, którym co roku obdarzają nas klienci napawa nas dumą, ale jednocześnie motywuje do jeszcze cięższej pracy, aby nasze wywrotnice stały się standardem w każdym zakładzie przetwórstwa spożywczego. Od zawsze stawiamy na elastyczność, bezpieczeństwo i higienę, dlatego od samego początku pracowaliśmy nad usprawnieniem każdego etapu procesu produkcyjnego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu jakości. Nasza działalność to innymi słowy, profesjonalnie „rozładowywanie” problemów naszych klientów.

Opis działalności: W Boxlifter reagując na potrzeby rynku, wiele lat temu zaczęliśmy projektować i produkować wywrotnice, które podnoszą komfort pracy pracowników na halach produkcyjnych, odciążając ich kręgosłupy. Nasze wywrotnice i podnośniki produkowane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304 i AISI 316, i najlepszych podzespołów we własnym nowoczesnym, polskim zakładzie.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Gwarantujemy wsparcie zarówno podczas tworzenia projektu maszyny, jak również na etapie montażu i serwisowania naszych urządzeń. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wywrotnic mobilnych oraz stacjonarnych, niezależnie od tego jaki typ pojemnika jest używany. W szczególności produkujemy wywrotnice do skrzyniopalet, paletopojemników, cymbrów, beczek, palet oraz dzież. Dzięki własnemu zespołowi konstruktorów projektujemy także wywrotnice i podnośniki według indywidualnych potrzeb.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Godziny otwarcia: 8-16
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza