Baza Firm Spożywczych


Zakład Usługowy DDDD Zbigniew Mleko

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul.Staszica 3/16
Kod Pocztowy: 31-162
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 694-137-120
Email: biuro@dezynsekcja-krakow.pl
Strona www: www.dezynsekcja-krakow.pl/

Opis Firmy: Usługami z zakresu DDD zajmujemy się już prawie 30 lat, dlatego możemy nazywać się specjalistami z zakresu deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz dezodoryzacji. W ramach naszych usług zapewniamy również usuwanie pluskiew w Krakowie, a w sezonie wiosenno-letnim – zwalczanie os oraz zwalczanie szerszeni w Krakowie i na terenie całego województwa małopolskiego. Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa, hurtownie zainteresowane usługami DDDD. Zapewniamy najwyższą jakość i gwarantujemy zadowolenie.

Opis działalności: Do typowych, świadczonych przez nas usług należą:

- likwidacja owadów: karaczany, prusaki, pluskwy, muchy ,mrówki, mole, owady, komary, szerszenie, osy;
- eliminacja gryzoni: szczury, myszy;
- likwidacja szkodników magazynowych: wołka zbożowego, wołka ryżowego, strąkowca grochowego, strąkowca fasolowego, trojszyka gryzącego, trojszyka ulca, rozpłaszczyka rdzawego, spichrzela
surynamskiego, żywiaka chlebowca, świdrzyka cygarowca, mklika próchniczka, omacnicy spichrzanki;
- dezynfekcja i odgrzybianie systemów wentylacji;
- dezynfekcja obiektów i pomieszczeń skażonych na skutek powodzi, podmyć: piwnice/garaże;
- dezynfekcja specjalna, likwidacja odorów i bakterii np. w celu wyeliminowania zagrożenia epidemiologicznego pomieszczeń po zgonach;
- monitoring szkodników w ramach HACCP (we wszelkich obiektach branży spożywczej, chemicznej, sanitarnej takich jak: piekarnie, hotele, zakłady spożywcze, sklepy spożywcze, hurtownie, magazyny, restauracje, bary, kuchnie firmowe itp., gdzie szkodniki i gryzonie stanowią potencjalne zagrożenie epidemiologiczne).

Prowadzimy swą działalność zarówno w obiektach dużych instytucji i firm, pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych, biurach, domach i mieszkaniach, jak również na terenach zielonych.

Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne), a po każdej dezynsekcji otrzymują Państwo od nas protokół z nazwa wykorzystanego preparatu.

Prowadzimy działalność na terenie Małopolski i okolic (dojazd w okolicach Krakowa gratis).
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Godziny otwarcia: 8:00-17:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek


Jak dojechać: Proszę o kontakt telefoniczny
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza