Baza Firm Spożywczych


Wańczykówka Lucyna i S.Wańczyk

Dane adresowe:

Ulica i Nr: św. Anny 9
Kod Pocztowy: 58-405
Miasto: Krzeszów
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 757 423 076
Strona www: wanczykowka.pl

Opis Firmy: Naszą ofertę kierujemy szczególnie w stronę rodzin wielodzietnych, ale też i tych, którzy lubią kontakt z przyrodą. Często gościmy grupy: wycieczki szkolne, pracownicze i obozy wędrowne. Wiele godzin poświęcamy prowadzeniu naszego gospodarstwa, znajdujemy jednak czas dla naszych Gości - wspólne posiłki, rozmowy, ogniska, spacery, przejażdzki czy zimowe kuligi są atrakcjami, w których sami chętnie uczestniczymy.

Staramy się robić wszystko, by rodziny i grupy, które przyjmujemy, czuły się swobodnie - w każdej mogą korzystać z kuchni, salonu z telewizorem, miejsc do zabawy.


Jeśli chcesz odpocząć w ciszy, z dala od zgiełku miasta, w gospodarstwie pod lasem. Wstawać o wschodzie słońca, podziwiać widoki Karkonoszy, pospacerować po lesie, a może wybrać się na jagody lub grzyby, jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły beztrosko pobawić się, a ty odpocząć od codzienności to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.


A może od dawna intrygowała Cię gospodarka? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o życiu domowych zwierząt, pogłaskać konie, wziąć udział w sianokosach? Poczytaj o naszej gospodarce i przyjedź zobaczyć ją na własne oczy.

Szukasz bazy, z której będziesz mógł wybrać się na mniej uczęszczane górskie szlaki, pobiegać na nartach biegowych albo poszusować na stoku? A może interesują Cię zabytki Dolnego Śląska? Od nas wszędzie jest niedaleko. Zobacz, co znajdziesz w naszej okolicy.
Informacje:

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza