Baza Firm Spożywczych


VAN KEULEN POLSKA SP. Z O.O.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Wadowicka 172a
Kod Pocztowy: 34-120
Miasto: Andrychów
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 (33) 870 56 21
Email: biuro@keulen.com.pl
Strona www: www.keulen.com.pl/

Opis Firmy: Van Keulen Polska działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zajmuje się wyposażaniem sklepów spożywczych, piekarni oraz sklepów monopolowych w regały i akcesoria potrzebne do prowadzenia biznesu. Dzięki wieloletniej praktyce wypracowała nietuzinkowe podejście do projektowania i wytwarzania regałów, półek, mebli sklepowych oraz elementów wyposażenia sklepowego. W ofercie firmy znajdują się zarówno usługi związane z projektowaniem wnętrz jak i wykonawstwem. Firma działa na terenie całej Polski.

Produkty oferowane przez firmę posiadają mają nieporównywalnie dłuższą żywotność od swoich niewiele tańszych odpowiedników innych producentów. Firma kompleksowo zajmuje się swoimi klientami od tworzenia projektu, a na realizacji kończąc. Klienci mają możliwość zobaczenia projektu danego regału w trójwymiarowej technologii 3D.

Opis działalności: Oferta
* Regały na pieczywo: świetnie sprawdza się w przechowywaniu i ekspozycji towaru jakim jest pieczywo. Wykonane są w taki sposób, że skutecznie zabezpieczają towar przed zanieczyszczeniami, a jednocześnie z łatwością można uzupełnić towar.

* Regały podstawowe: uniwersalne regały, doskonale sprawdzą się w sklepach wielobranżowych.

* Regały ekspozycyjne: idealnie sprawdzają się jako regały przemysłowe oraz przechowujące pieczywo.

*Regały przeznaczone na Warzywa - Owoce: regał ten przystosowany jest do odpowiedniego przechowywania i ekspozycji owoców i warzyw.

*Regały na alkohol: meble wyposażone w odpowiednie oświetlenie, dzięki czemu towar prezentuje się w elegancki sposób.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza