Baza Firm Spożywczych


Bitner

Dane adresowe:

Kod Pocztowy: 32-353
Miasto: Trzyciąż
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Email: gabimruk@onet.pl
Strona www: bitner.com.pl

Opis Firmy: Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment wyrobów, a wśród nich kable komunikacyjne, górnicze, energetyczne, sterownicze, instrumentacyjne, estradowe i morskie. Ofertę swoją kierują do wszystkich pracujących w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, informatycznej, elektrycznej oraz automatyki przemysłowej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te wykonywane na indywidualne zlecenia na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Sprawia to, że oferowane produkty są znacznie bardziej konkurencyjne przy zachowaniu ich wysokiej jakości, dbając jednocześnie o środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy.
Wykorzystując nowoczesny park maszynowy, najwyższej klasy materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając specjalistyczną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne potwierdzają, że są godnym zaufania partnerem biznesowym.
Dowodem na to jest otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

  

Szukaj w katalogu firm