Baza Firm Spożywczych


AJ Group Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Modła Kolonia 3F
Kod Pocztowy: 62-571
Miasto: Stare Miasto
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 63 2427084
Fax: +48 63 2427103
Email: handlowy@ajgroup.pl
Strona www: ajgroup-pros.pl

Opis Firmy: AJ Group to lider w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ubrań wodoochronnych oraz woderów i spodniobutów. Z troski o wygodę i komfort użytkownika, współtworzy również najlepsze materiały z których one powstają. W procesie produkcji używamy tylko sprawdzonych i najlepszych materiałów takich jak Plavitex, AquaPros, Seal Skin czy Opalo.

Opis działalności: Produkowana przez nas specjalistyczna odzież wodoodporna i nieprzemakalna spełnia aktualnie obowiązujące normy (np.: antystatyki, widzialności, trudnopalności oraz wiele innych). Poszczególne produkty posiadają certyfikaty uprawniające do oznakowania ich znakiem "CE".

Produkcja odbywa się w Polsce, w naszych zakładach w Koninie i Turku. Produkty pod markami PROS, AquaPros czy PROS EXTREME sprzedajemy do prawie wszystkich krajów Europy. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest fakt, że nasze wodery FLUO są używane przez jednostki straży pożarnej na tak wymagającym rynku jak Japonia.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Godziny otwarcia: 8:00 16:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek


Jak dojechać: Zakład produkcyjny leży blisko węzła komunikacyjnego przy autostradzie A2 przy zjeździe z autostrady w kierunku Konina bądź Kalisza.
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza