Baza Firm Spożywczych


KURKUMA Sklep ze smakiem Katarzyna Bereś

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Jana Wiktora 2
Kod Pocztowy: 33-300
Miasto: Nowy Sącz
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 669-787-624
Email: sklep@kurkumania.pl
Strona www: kurkumania.pl

Opis Firmy: 'KURKUMA sklep ze smakiem' to stosunkowo niewielki metrażowo, natomiast niebywale okazały pod względem pasji i zaangażowania właścicieli sklep - delikatesy lokalno-kolonialne. Kurkuma powstała w 2011 roku w Nowym Sączu, a dziesięć lat później, w październiku 2021, jako odzew na ciągle rosnącą grupę klientów spoza naszego miasta i okolic, do sklepu stacjonarnego dołączyła sprzedaż internetowa w sklepie Kurkumania.pl.

Opis działalności: Firma powstała w 2011 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie wśród mieszkańców Nowego Sącza na produkty wysokiej jakości, zdrowsze alternatywy towarów z supermarketów czy dyskontów, jak również artykuły spożywcze orientalne bądź egzotyczne – niedostępne na lokalnym rynku.

Asortyment sklepu Kurkuma, jak również sprzedaży internetowej Kurkumania.pl stanowi świeżo mielona kawa prosto z palarni, wysokogatunkowa herbata, zarówno sprzedawana luzem jak i konfekcjonowana, yerba mate, produkty spożywcze i akcesoria z różnych zakątków świata, najwyższej jakości zioła i mieszanki przypraw, jak również żywność produkowana w małych lokalnych manufakturach bez dodatku konserwantów i ulepszaczy.

Oprócz sprzedaży wysokiej jakości produktów i promowania zdrowej diety, stawiamy również na aktywny styl życia, którym dzielimy się w naszych mediach społecznościowych, jednocześnie chcąc zachęcić innych aby poszli w nasze ślady i spędzali więcej czasu na łonie natury.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota


Jak dojechać: Sklep mieści się na rogu ulicy Lwowskiej i Jana Wiktora. Zlokalizowany jest w odległości ok. 100 metrów od Galerii Trzy Korony, po tej samej stronie ulicy. Link to mapy z google poniżej.
https://www.google.com/maps/dir//kurkuma+sklep/data=!4m6!4m5!1m1!4e2!1m2!1m1!1s0x473de545a790295d:0xfc050874fb1cf07d?sa=X&ved=2ahUKEwj45Kzx6Mf2AhXikIsKHTVlAbgQ9Rd6BAgtEAU
  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza