Baza Firm Spożywczych


Hurtownia Gastronomiczna Agusto

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Drzewieckiego 11
Kod Pocztowy: 54-129
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 717899393
Email: sklep@agustoshop.pl
Strona www: agusto.pl/

Opis Firmy: Sprawna kuchnia to podstawa każdej restauracji. To od jej sprawnego funkcjonowania przede wszystkim zależy powodzenie restauracji. By szef kuchni mógł w pełni zaprezentować swe umiejętności a realizacja zamówień nie przeciągała się w nieskończoność, kuchnia powinna być odpowiednio wyposażona. Właśnie taki najwyższej klasy sprzęt znajdziemy w ofercie firmy a'Gusto.

To internetowy sklep gastronomiczna. W ofercie firmy wszystkie niezbędne akcesoria do wyposażenia kuchni i zmywalni. Oczywiście to tylko fragment oferty, gdyż a'Gusto ma do zaoferowania praktycznie kompletne wyposażenie całej restauracji. W sklepie dostępne są także wszelkie chłodziarki gastronomiczne, sprzęt do kateringu, szkło i porcelanę gastronomiczną oraz wyposażenie baru, a także dodatki spożywcze. Hurtownia a'Gusto oferuje nie tylko profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Można także zakupić urządzenia do domowego użytku, jak sokowirówki, wyciskarki do soków, blendery czy ekspresy kawowe.

Naczelną zasadą sklepu jest oferowanie wyłącznie wysokiej jakości sprzętu w jeszcze lepszej cenie, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi finansowo. Do tego aGusto oferuje rabaty i obniżki cen przy większych zamówieniach a także wprowadza okresowo promocje na całe grupy towarów. Z tego powodu, gdy mamy w planie zakupy sprzętu gastronomicznego, warto zrobić je w a'Gusto.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 8:30 do 16:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza