Baza Firm Spożywczych


Feniks

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Pionierów 31
Kod Pocztowy: 41-711
Miasto: Ruda Śląska
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 516 097 836
Email: administrator@gastropolia.pl
Strona www: www.gastropolia.pl

Opis Firmy: Firma z główną siedzibą w Rudzie Śląskiej rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, a jej założycielem i właścicielem jest Roman Gomółka. W ciągu dziesięciu lat istnienia na rynku przekształciła się z małej, jednoosobowej firmy w prężnie działające przedsiębiorstwo kompleksowo zaopatrujące rynek gastronomiczny w produkty spożywcze na terenie kraju.

Niedawno, nasze działania poszerzyliśmy także o rynki Unii Europejskiej, gdzie posiadamy swoich przedstawicieli. Jesteśmy dystrybutorami znanych firm do jakich należą m.in: Bonduelle, McCain, Rolnik, Bullo, Unilever, Develey, Nestle, Pirs. Naszym usługom zaufało wiele renomowanych i uznanych restauracji, producentów garmażerii, właścicieli małej gastronomii oraz sieć jednostek budżetowych.

W oparciu o posiadane doświadczenie, dostrzegając potrzeby rynku ciągle poszerzamy ofertę handlową, aby sprostać wymaganiom klientów. Systematycznie powiększająca się liczba naszych przedstawicieli handlowych służy fachową pomocą w zakresie stosowania oferowanych przez nas produktów.
Zapraszamy do naszego portalu www.gastropolia.pl
Informacje:

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza