Baza Firm Spożywczych


Smakoszewo Catering Dietetyczny

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Kurpińskiego 1G
Kod Pocztowy: 80-169
Miasto: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 790-389-569
Email: smakoszewo-diety@o2.pl
Strona www: smakoszewo.pl/

Opis Firmy: Chcielibyśmy Państwu zaproponować sprawdzoną, dietetyczną dietę bez opuszczania mieszkania, zdając sobie sprawę jak niewiele czasu mamy teraz każdego dnia na gotowanie posiłków.
Firma Smakoszewo prowadzi catering dietetyczny w miastach Gdańsk i Gdynia. Nasze rozległe menu posiada wiele diet, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzięki informacjom przesłanym przez osobę w formularzu mamy możliwość dostosować dietę do potrzeb każdego człowieka, tak aby była ona przyjemnością, a nie niemiłym ciężarem. Nasza dieta dopasowana jest do sposobu życia klienta aby dostarczać tylko tyle kalorii ile w obecnej chwili potrzebuje nasze ciało. W naszej ofercie odnajdą Państwo takie diety jak :
- No Gluten
- Pro Active Live
- Wege
- Pro Mama
- Indywidualna

Żeby dopomóc Państwu w dokonaniu wyboru, proponujemy zestaw do wypróbowania, który na pewno zbliży nas do długiej współpracy. Następnym atutem naszej firmy jest darmowa transport w granicach 10 km. Na naszej stronie można także zobaczyć przykładowe jedzenie, które może skuteczniej zobrazować możliwe zamówienia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zobaczą Państwo więcej szczegółowych informacji na temat diet i naszej firmy - Smakoszewo Catering Dietetyczny.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Godziny otwarcia: 9-16

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza