Baza Firm Spożywczych


Rukola Catering

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Chwarznieńska 198F
Kod Pocztowy: 81-602
Miasto: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 730 116 974
Email: biuro@rukolacatering.pl
Strona www: rukolacatering.pl/

Opis Firmy: Rukola Catering ma przyjemność przedstawić Państwu swoją wyjątkową ofertę. Proponujemy smaczne, zdrowe i atrakcyjne wizualnie posiłki z dowozem do domu lub pracy - zawsze świeże i przygotowywane ze składników kupowanych przez nas od lokalnych dostawców. Nad ich jakością i różnorodnością czuwa zespół wykwalifikowanych dietetyków.
W naszej ofercie znajdziesz diety dostosowane do potrzeb osób o różnych wymaganiach żywieniowych i o różnych gustach. Proponujemy zamówienie jednej z wielu dostępnych opcji - diety wegańskiej, wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej, bezglutenowej bez laktozy, paleo, dla sportowców, zbilansowanej, indywidualnej i innych. Oferujemy Państwu możliwość zamówienia pięciu lub trzech posiłków dziennie. To wspaniała propozycja dla tych osób, które nie mają w zwyczaju jeść śniadania, podwieczorku lub kolacji.

Opis działalności: Każdy z posiłków dostarczymy Państwu pod drzwi domu lub pracy zapakowane w sposób gwarantujący zachowanie świeżości i smaku potraw. Nasza oferta jest elastyczna i z łatwością mogą ją Państwo dopasować do swoich potrzeb. Zapraszamy!
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza