Baza Firm Spożywczych


Catering2be Catering Dietetyczny|

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Przyjaźni 63
Kod Pocztowy: 04-544
Miasto: Warszawa
Województwo: Łódzkie
Dane kontaktowe:

Tel: 694424069
Email: catering2b@o2.pl
Strona www: www.catering2be.pl

Opis Firmy: To, co chcemy Państwu zaproponować nie jest nową modą, ale sposobem na codzienne życie - catering dietetyczny, inaczej zdrowie, smak oraz natura w jednym!

Catering2be Catering Dietetyczny to ekipa składająca się z dwóch hobbystów - porządnego oraz zdrowego jedzenia. Chcąc podzielić się własną miłością do słusznych smaków i błyskotliwego, racjonalnego odżywiania postanowiliśmy wstąpić w ten interes - już dziś zdobywając wielu zwolenników naszych żywieniowych rozstrzygnięć, licząc na jeszcze pokaźniejszą sympatię z Państwa strony.

Opis działalności: Jeśli wejdą Państwo na stronę naszej firmy cateringowej przekonają się Państwo, że catering sam w sobie to nie pojedyncza rzecz, którą mamy przyjemność zaprezentować. Specjalizujemy się także w cateringu specjalistycznym ukierunkowanym na nadzwyczajne cele tracenia wagi czy też poprawy zdrowia. Bez względu na to czy ma to być catering 1000 kCal czy też dieta typowo wegetariańska - w naszych usługach zaplanujemy ją mądrze, sprawnie oraz z pomysłem.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza