Baza Firm Spożywczych


Jaskulski Aromaty

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Wólczyńska 238
Kod Pocztowy: 01-919
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 228647361
Fax: 228647362
Email: jar@jar.com.pl
Strona www: www.aromaty.pl

Opis Firmy: W naszej ofercie znajduje się około 300 aromatów w formie płynnej i proszkowej. Proponujemy Państwu także barwniki spożywcze, kompozycje perfumeryjne i wiele innych.

Działamy już od 1979 roku. Przez lata zdobyliśmy pozycję lidera na rynku aromatów w Polsce. Zyskujemy coraz większe uznanie za granicą. Możemy poszczycić się wciąż wzrastającą liczbą stałych i przekonanych do nas klientów.
Działamy szybko i elastycznie.
Posiadamy bogatą ofertę aromatów spożywczych, których lista stale się poszerza. Znajdziecie u nas Państwo ponad 300 oryginalnych receptur, stworzonych od podstaw we własnym laboratorium. Naszą przewagą są specjaliści, którzy opierając się na posiadanych zdolnościach sensorycznych, nowoczesnej aparaturze oraz doświadczeniu, potrafią wykreować poszukiwane przez Państwa smaki lub zainspirować działy rozwoju.
Nasze aromaty znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów spożywczych wytwarzanych przez przemysł cukierniczy, piekarski, mleczarski, napojowy, tytoniowy, browarniczy i owocowo-warzywny. Jednocześnie odbiorcami naszych produktów są inne branże: wędkarska, farmaceutyczna, producenci zapachów do aromaterapii.
Kładziemy nacisk na stały rozwój oferty, który zapewnia nam wybitny zespół specjalistów kreujący nasze produkty.
Informacje:

Firma występuje w kategoriach :
Dodatki Do Żywności
  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza