Baza Firm Spożywczych


SWAN-KLIM

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Pełczyńska 4
Kod Pocztowy: 50-950
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 880515087
Email: biuro@klimatyzacjawroclaw.pl
Strona www: klimatyzacjawroclaw.pl/

Opis Firmy: Możemy znaleźć wiele czynników, decydujących o jakości naszego życia. Jednymi z najistotniejszych z nich są warunki, w jakich mieszkamy. Możemy je poprawić poprzez zainstalowanie w naszym domu klimatyzacji. Zapewnia nam to przyjazny mikroklimat wnętrza, gdy na zewnątrz panuje upał i duchota.

Jednak zmniejszanie temperatury to nie jedyna funkcja czy też zaleta urządzeń klimatyzacyjnych. Klimatyzacja zmniejsza wilgotność powietrza, co jest szczególnie istotne gdy mamy parną pogodę. Klimatyzacja, dzięki zamontowanym filtrom, oczyszcza powietrze we wnętrzach z pyłów. Gdy wykorzystamy odpowiednie filtry, to pozbędziemy się także zarodników grzybów i pleśni, roztoczy, a nawet niektórych bakterii. Klimatyzacja usuwa także nieprzyjemne zapachy.

Właśnie klimatyzacja jest specjalnością firmy Swan-Klim. Swan-Klim oferuje nie tylko instalacje do domów czy mieszkań prywatnych, ale również instalacje przemysłowe. Oczywistym jest, że Swan-Klim nie poprzestaje jedynie na montażu klimatyzacji. Oferuje również usługi projektowe. Firma oferuje projekty nie jedynie systemów klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, lecz również projekty instalacji gazowych, grzewczych, solarnych i wielu innych.

W ramach wykonawstwa firma dostarcza urządzenia klimatyzacyjne i montuje je w dowolnych obiektach. Do wyboru klient ma urządzenia wiodących wytwórców, a ich ceny są na konkurencyjnym poziomie. Firma zapewnia oczywiście również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. przeprowadza także pomiary, regulacje i analizy techniczne instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Oferuje również nadzór inwestorski.

Opis działalności: Firma dostarcza urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne wiodących marek i zajmuje się ich montażem. Na życzenie klienta świadczy usługi kompleksowe, od fazy projektowej, po montaż i późniejszy serwis.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 09:00 do 17:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Nowe Firmy w Bazie Firm

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza