Baza Firm Spożywczych


Sarmata.pl Systemy Kominowe

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 717575830
Email: sklep@sarmata.pl
Strona www: sarmata.pl/wklady-kominowe

Opis Firmy: Dobór odpowiedniego systemu kominowego ma kluczowy wpływ na jakość pracy kotła grzewczego. Zwiększa jego sprawność, wydatnie zmniejsza emisję do atmosfery substancji szkodliwych. Właściwe odprowadzanie spalin to również gwarancja naszego bezpieczeństwa. Tego rodzaju niezawodne stalowe systemy kominowe oferuje sklep Sarmata.pl. Współpracując z czołowym polskim wytwórcą systemów kominowych, spółką Wadex, Sarmata.pl może zaoferować pełen wachlarz systemów, odpowiednich do wszystkich rodzajów kotłów grzewczych.

Do nabycia są zarówno systemy kominowe ze stali kwasoodpornej montowane do kotłów opalanych gazem i olejem, jak i systemy żaroodporne do kotłów na węgiel czy pelet. Zakupić można kominy do instalacji na zewnątrz, jak i elementy pozwalające na przystosowanie istniejącego systemu kominowego do nowoczesnych urządzeń grzewczych. Do kupienia są także przewody spalinowo-powietrzne do kotłów na gaz z zamkniętą komorą spalania. Oferta Sarmata.pl to również systemy wykorzystywane w przemyśle oraz w dużych kotłowniach.

Poza elementami systemów kominowych w sklepie Sarmata.pl możemy nabyć różnorodne akcesoria, niezbędne przy konstruowaniu czy unowocześnianiu systemu kominowego, jak skrzynki gazowe, naczynia wzbiorcze, neutralizatory, strażaki, regulatory ciągu itp. Do nabycia są także przyłącza do pieców stałopalnych i kominków z blachy czarnej.

Opis działalności: Internetowa sprzedaż elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów kominowych z blach stalowych.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Godziny otwarcia: 24/7
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza