Baza Firm Spożywczych


FUUTONLAB - technika próżniowa

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Handlowa 15
Kod Pocztowy: 81-061
Miasto: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 58 727 94 39
Email: info@fuutonlab.pl
Strona www: www.fuutonlab.pl

Opis Firmy: FUUTONLAB - technika próżniowa
Jest firmą inżynierską projektującą, produkującą i dostarczającą rozwiązania w zakresie technologii próżniowej. Wykorzystując własne zasoby projektowe i produkcyjne, tworzymy innowacyjne elementy do budowy maszyn dla OEM. Naszym celem jest uczynienie procesu produkcyjnego szybszym, tańszym i niezawodnym. Stworzenie bardziej komfortowych warunków pracy to nasz priorytet.

Bazując na przeszło 20 letnim doświadczeniu opracowujemy, a następnie wdrażamy rozwiązania i systemy przenoszenia w różnych gałęziach przemysłu. Nasze rozwiązania są stosowane w przemyśle spożywczym/ FMCG (począwszy od produkcji pralinek, wypieku bułek i wafli, przetwórstwie warzyw i owoców, na maszynach rozlewniczych i browarnictwie skończywszy), farmaceutycznym i medycznym, samochodowym, branży meblarskiej i obróbce drewna, kamieniarstwie, logistyce, przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji opakowań, jak również przy obróbce szkła, metalu.

W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne elementy do budowy kompletnych układów próżniowych, począwszy od olejowych i suchych pomp próżniowych, dmuchaw bocznokanałowych, eżektorów, przewodów i złącz próżniowych, poprzez zawory sterujące, reduktory podciśnienia i zawory nadmiarowe, przetworniki ciśnienia, a na kompensatorach poziomu i ssawkach skończywszy. W chwili obecnej posiadamy prawdopodobnie największą w Polsce ofertę ssawek próżniowych - przeszło 10.000 modeli, dostępnych w różnych materiałach. Od 2013 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem VUOTOTECNICA na terenie Polski.

Posiadamy zrobotyzowane stanowisko testowe, wyposażone w robota przemysłowego KUKA KR150, na którym wykonujemy testy i próby produkowanych przez nas chwytaków, jak również komercyjne testy przenoszenia detali dla naszych Klientów. Możliwość zasymulowania procesu produkcyjnego, minimalizuje ryzyko nieprawidłowej pracy chwytaka w warunkach rzeczywistych.

Opis działalności: PRODUKCJA DETALI DLA OEM

PRODUKCJA CHWYTAKÓW MECHANICZNYCH I PODCIŚNIENIOWYCH

PRODUKCJA CHWYTAKÓW POWIERZCHNIOWYCH

PRODUKCJA MAT SSĄCYCH FX-GRiP DO CHWYTAKÓW POWIERZCHNIOWYCH
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: 8:00 -16:00
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza