Baza Firm Spożywczych


PPUH VOIGT sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Jordana 90
Kod Pocztowy: 41-813
Miasto: Zabrze
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 32 272 25 73
Fax: 32 272 25 73
Email: info@voigt.pl
Strona www: www.voigt.pl

Opis Firmy:

W 1992 roku Klaus Voigt oraz Ludmiła Jama-Voigt założyli w Polsce firmę VOIGT, opierając się na niemieckich korzeniach i tradycji firmy budowanej już od lat 50-tych XX wieku w Niemczech. Firma VOIGT była i jest nie tylko kreatorem polskiego rynku czystościowego, ale i jedną z pierwszych polskich firm produkujących profesjonalne środki utrzymania czystości.

Marka VOIGT to ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów i gama blisko 150 różnego rodzaju produktów, oferowanych klientom zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy obecni na rynkach w Niemczech, Czechach, Rumunii, na Litwie, Łotwie i Węgrzech.

Od kilkunastu lat systematycznie szkolimy i edukujemy rynek branży czystościowej w Polsce, co docenione zostało Złotym Godłem i tytułem „Najwyższa Jakość QI 2010”. Wspieramy również swoich kontrahentów rozbudowanym zapleczem technologicznym, gwarantując im kompleksowy serwis i doradztwo.

Połączenie troski o wysoką jakość produktów oraz wspieranie partnerów VOIGT naszą wiedzą, doświadczeniem i doradztwem pozwoliło zdefiniować styl działalności, który najlepiej wyraża nasza misja: „Nasz profesjonalizm, Twój komfort”.

Informacje:

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza