Baza Firm Spożywczych


MIKSTER Sp.z.o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Wojkowicka 21
Kod Pocztowy: 41-250
Miasto: Czeladź
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 032 763 77 77
Email: info@mikster.pl
Strona www: www.mikster.pl

Opis Firmy: MIKSTER Sp. z o.o. to niezależna, stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i zagranicznym.

Firma MIKSTER Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność jako producent sterowników mikroprocesorowych mających zastosowanie w przemyśle mięsnym. Obecnie jest największym polskim producentem tego typu urządzeń. Wraz z rozwojem firmy udoskonalaliśmy technologię oraz wprowadzaliśmy nowe produkty na rynek. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności, sterowniki programowalne. Zajmujemy się kompleksowo usługami projektowymi, kompletacją oraz wykonawstwem w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji i kontroli procesów przemysłowych. Posiadamy rozbudowany dział konstrukcyjno - wdrożeniowy, co pozwala nam na ciągłe unowocześnianie naszych produktów, oraz dostosowywanie się do potrzeb klienta.

W naszych produktach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny automatyki przemysłowej i elektroniki, co sprawia że, nasze urządzenia są konkurencyjne na rynku krajowym i zagranicznym.

Dynamiczny rozwój firmy potwierdza stale wzrastająca liczba odbiorców krajowych i zagranicznych. W chwili obecnej staramy się poszerzać sieć naszych dystrybutorów, w celu łatwiejszego dostępu do produkowanych przez nas wyrobów.
Informacje:

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza