Baza Firm Spożywczych


Bosch Rexroth Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Jutrzenki 102/104
Kod Pocztowy: 02-230
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 022 738 18 00
Fax: 022 758 87 35
Email: info@boschrexroth.pl
Strona www: www.boschrexroth.pl

Opis Firmy:

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań. Bosch Rexroth to partner w zakresie aplikacji mobilnych, maszynowych i projektowych, a także automatyzacji przemysłu i aplikacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Firma Bosch Rexroth projektuje, produkuje i sprzedaje komponenty i systemy w ponad 80 krajach dla ponad 500 000 klientów.
Na rynku polskim marka Rexroth obecna jest od lat sześćdziesiątych. Wysoka, jakość i nowoczesność rozwiązań zyskały tak licznych klientów w Polsce, że w 1991 roku została podjęta decyzja o utworzeniu polskiej spółki. Aktualnie firma Bosch Rexroth posiada centralę w Warszawie oraz sześć Biur Regionalnych na terenie całej Polski: w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie oraz we Wrocławiu. Ponadto firma posiada stale rozbudowywaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju.
Wszechstronny program produkcyjny obejmujący kilka branż, fachowa wiedza inżynierska, profesjonalne podejście do klienta, oraz szkolenia techniczne na wysokim poziomie, to atuty firmy Bosch Rexroth.

Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

  

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza