Informacje, Porady - Dla dzieci i Niemowląt

Jupik Shake to doskonała receptura, na którą składa się 30% owocowego soku i naturalny miąższ z owoców.

Dostępna jest w dwóch unikalnych smakach: wiśnia z czekoladą oraz malina ze śmietanką. Napój nie zawiera sztucznych barwników.

Jupik Shake w poręcznej plastikowej butelce o pojemności 0.33L to idealny smakołyk dla dzieci na zimowe miesiące. Innowacyjne jest opakowanie nowości Jupika - PET z szerokim ustnikiem. Poza tym ta forma napoju do tej pory występowała na rynku tylko w szkle. Na kolorowej butelce Jupika Shake jak zwykle znajdują się postaci Jupik Teamu, tym razem w roli głównej Camelia i Walker.

"Nasz produkt jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na napoje o gęstej konsystencji w okresie jesienno-zimowym, przy czym jak zwykle Jupik zaskakuje ciekawymi smakami, które dzieciaki z pewnością pokochają" - mówi Izabela Głodek, Group Brand Manager Jupik był pierwszą marką, która wprowadziła unikalny koncept JUPIK TEAMU " czyli drużyny, którą tworzy grupa przyjaciół, pośród których, każde dziecko odnajdzie kogoś, z kim mogłoby się identyfikować.
"Stworzyliśmy Jupik Shake z myślą o naszych młodych konsumentach, dając im oprócz klasycznego napoju owocowego oraz wody Jupik Aqua, produkt pełniący rolę smacznej płynnej przekąski lub deseru" - mówi Agnieszka Dziwok, Brand Manager Hoop Polska, producenta marki Jupik.

Jupik Shake adresowany jest do aktywnych dzieci, w wieku 7-12 lat.