Wiadomości - Ryby

nowości rybne, nowe produkty rybne producenci rybJeszcze kilka lat temu owoce morza były rarytasem. Obecnie, zaczynając od restauracji, a kończąc na pizzeriach, każde z nich posiada w swoim menu owoce morza.

Przystępna cena tych produktów a także ich dostępność sprawiają, że coraz częściej przygotowujemy je także w domu  – informuje Maciej Choiński Specjalista d/s obsługi klientów sieciowych Abramczyk Sp z o.o. - Owoce morza stały się modne i coraz częściej goszczą na naszych stołach.

 

To duże zapotrzebowanie ze strony odbiorcy detalicznego spowodowało, że standardem jest szeroka obecność owoców morza na półkach marketów, nawet mniejsze sieci handlowe, bazujące do niedawna jedynie na podstawowym asortymencie poszerzają go właśnie o krewetki, kalmary czy małże.

 

Duże zainteresowanie owocami morza widoczne było również na targach European Seafood Exposition" (ESE) w Brukseli, w których firma Abramczyk bierze udział już od 8 lat..

 

Co sprawia, że owoce morza marki Abramczyk cieszą się tak dużą popularnością?

Z pewnością odpowiednio dobrany gatunek, jakość i technologia pakowania, a także rozsądnie skalkulowana cena. Najnowsza technologia pakowania DARE FRESH® jaką stosujemy w naszych produktach pozwala na zachowanie doskonałego wyglądu i smaku przy minimalnym-niezbędnym  glazurowaniu do 10%.

 

Tego rodzona działania i konsekwencja w dążeniu do zdobywania dobrym produktem co raz to nowszych rynków, zaowocowały bardzo silnym wzrostem sprzedaży eksportowej. Nasza obecność w największych sieciach handlowych w Polsce i u naszych bliższych i dalszych sąsiadów potwierdza dobry kierunek. To właśnie na tych rynkach  notujemy największa dynamikę wzrostu sprzedaży owoców morza w doskonałej jakości i w nowoczesnym opakowaniu.

 

Na rynku dostępne są następujące pozycje owoców morza firmy Abramczyk: wyśmienite krewetki Black Tiger , krewetki koktajlowe, kalmary , małże , omułki czy 6 składnikowa mieszanka owoców morza, pakowane w różnych konfiguracjach od 250g do 10kg oraz w różnych postaciach od surowych przez gotowane do panierowanych. Co warto dodać w ślad za sukcesem ryb z obniżoną glazurą , wszystkie owoce morza proponowane przez naszą firmę są również w niskiej glazurze do 10%.