Wiadomości - Ryby

Firma Abramczyk oferuje swoim klientom nowe produkty
Pod nazwami: Miruna Filet, Dorsz Grenlandzki, Kergulena Tusza i Łosoś Pacyficzny Dzwonkowo kryją sie bardzo smaczne i zdrowe ryby które z pewnością znajda nowych zwolenników i uciesza smakoszy.
Miruna Filet
MIRUNA FILET

Miruna poławiana jest głównie w wodach okalających Chile, Argentynę oraz wodach Nowej Zelandii, czyli najczystszych oceanach. Niezwykłe walory smakowe tej ryby sprawiają, że cieszy się ona dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Europy jak i Ameryki.
1000 g opakowanie mrożonej miruny firmy Abramczyk kosztuje 16,69 zł

 

 

 

 

 

DORSZ GRENLANDZKI

Jako zdrowa i pożywna ryba łowna zawsze miała duże znaczenie w rozwoju cywilizacji wybrzeża północnego Atlantyku, będąc "chlebem powszednim" wielu społeczeństw. W chwili obecnej jest jedną z najważniejszych ryb, poławianych w Morzu Norweskim.
1000 g opakowanie dorsza grenlandzkiego kosztuje 18,69zł.

Kergulena Tusza
KERGULENA TUSZA

Kergulena jest luksusową rybą, pozbawioną czerwonego barwnika. Jej białe, delikatne mięso charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i, co jest szczególnie istotne - nie posiada ości. Wśród konsumentów postrzegana jest jako delikates rybny, co czyni ją atrakcyjnym składnikiem posiłków.
600 g opakowanie kerguleny mrożonej firmy Abramczyk kosztuje 23,99zł.


Łosoś Pacyficzny Dzwonkowo
ŁOSOŚ PACYFICZNY DZWONKO

To jedna z pięciu odmian łososia występującego w naturze, w wodach północnego Pacyfiku. W przeciwieństwie do ryb hodowlanych, odżywia się pokarmem naturalnym. Jest rybą migrującą, żyjącą w środowisku krystalicznie czystych wód, co sprawia iż mięso tej ryby ma bardzo szlachetny smak oraz niską zawartość tłuszczu. Charakteryzuje się czerwonym kolorem.
500 g opakowanie dzwonków łososia pacyficznego kosztuje 12,89zł