1. Portal Przeglad-Spozywczy.pl przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników zainteresowanych branżą spożywczą.

 

2. Przeglądanie treści artykułów w portalu oraz wpisów w katalogu firm dostępne jest dla każdego internauty (nie wymaga rejestracji i logowania). Każdy użytkownik może mieć status anonimowego gościa.

 

3. Każdy użytkownik (również niezalogowany/anonimowy) może zapisać się na newsletter. W celu zapisu wymagane jest podanie w forumularzu imienia oraz adresu e-mail, na który ma być wysyłany newsletter. Za pomocą tego samego formularza można również natychmiast się wypisać z newslettera.Newsletter wysyłany będzie do osób zapisanych na powyższą listę.

 

4. Wpisy do katalogu firm wymaga rejestracji i zalogowania w portalu. W celu rejestracji należy podać następujące dane: realną nazwę (imię i nazwisko lub nazwę firmy), nazwę (login), hasło, oraz adres e-mail. Podane dane będą przechowywane przez portal i nie będą udostępniane innym firmom.

 

5. Osoby zapisujące się na newsletter oraz dokonujące rejestracji w systemie zgadzają się otrzymywać od portalu Przeglad-Spozywczy.pl maile e-maile informacyjne oraz reklamowe.

 

6. Redakcja Portalu nie bierze odpowiedzialności za ewentualne błędy pojawiające się w treści artykułów lub ich nieaktualność. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym nie stanowią oferty handlowej.

 

7. W przypadku niejasności, wątpliwości lub zastrzeżeń prosimy o kontakt.