1. Portal Przeglad-Spozywczy.pl to serwis internetowy branży spożywczej,  przeznaczony dla wszystkich użytkowników zainteresowanych rynkiem.

 

2. Przeglądanie treści -  artykułów oraz wpisów w katalogu firm w portalu dostępne jest dla każdego użytkownika (nie wymaga rejestracji i logowania). Każdy użytkownik może mieć status anonimowego gościa.

 

3. Wpis do katalogu firm wymaga rejestracji i zalogowania w portalu. W celu rejestracji należy podać następujące dane: realną nazwę (imię i nazwisko lub nazwę firmy), nazwę użytkownika (login), hasło, oraz adres e-mail. Podane dane będą przechowywane przez portal i nie będą udostępniane innym firmom.

 

4. Osoby zapisujące się na newsletter oraz dokonujące rejestracji w systemie, mogą otrzymywać ewentualne treści informacyjne lub reklamowych na adres e-mail.

 

5. Redakcja Portalu nie bierze odpowiedzialności za potencjalne błędy pojawiające się w treści artykułów lub ich nieaktualność. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym nie stanowią oferty handlowej.

 

6. W przypadku niejasności, pytań lub zastrzeżeń prosimy o kontakt z redakcją.