Pieczywo, Pieczenie - Informacje i Wiadomości

Firma Good Food, producent wafli ryżowych i pieczywa lekkiego, wprowadza na rynek nowość – zbożowe chrupki Wysoki Błonnik. Śniadaniowy produkt jest pyszną propozycją dla wszystkich dbających o linię oraz tych, którzy chcą zdrowo rozpocząć dzień.

Wysokobłonnikowa przekąska od Good Food wytwarzana jest wyłącznie z naturalnych składników - pełnoziarnistej mąki i otrębów. Jest bezcukrowa i wyjątkowo chrupka, co przekłada się na jej charakterystyczny, zbożowy smak.

 

- Wysoki Błonnik to przede wszystkim świetna alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania – mówi Maria Hoffa, koordynator ds. nowych produktów firmy Good Food – Jego największą zaletą jest wysoka zawartość samego błonnika, pochodzącego z pełnoziarnistych składników i otrębów pszennych oraz doskonały smak uzyskany bez dodatku cukru. Zaledwie 1-procent tłuszczu oraz efekt sytości jaki daje błonnik powodują, że chrupki znajdą uznanie u osób dbających o zdrowie i figurę.

 

Nowość od firmy Good Food dostępna jest w dwóch smakach – naturalnym (17% błonnika) i cynamonowo-jabłkowym (14% błonnika). Chrupki doskonale smakują z mlekiem, jogurtem oraz na sucho – jako samodzielna przekąska. Jedno opakowanie zawiera siedem porcji. Dzięki przyjaznej dla oka kolorystyce wyróżnia się spośród innych produktów na półce, co sprzyja jego szybszej identyfikacji.

 

Cena na półce : 3,8 – 4,4 zł
Gramatura: 150 g
Dystrybucja: karton zbiorczy w postaci display’a (12 sztuk)

Good Food S.A.
www.goodfood.pl