Pieczywo, Pieczenie - Informacje i Wiadomości

Narty, łyżwy, a może snowboard? Zimą jest wiele sposobów na uprawianie sportu. Jednak, ruch, zimne powietrze i wygłupy na śniegu sprawiają, ze szybko stajemy się głodni i brakuje nam energii. Ale przecież nikomu nie chce się wtedy wracać na obiad do domu. Dlatego wybierając się na zimowe szaleństwa warto mieć przy sobie pożywne Bułeczki Mleczne Dan Cake.


Poszalej na śniegu
Zimą jesteśmy tak spragnieni ruchu na świeżym powietrzu, że kiedy w końcu uda nam się wybrać na stok, chcemy tam zostać jak najdłużej. Niestety już po godzinie szalonych zjazdów zaczynamy być głodni i brakuje nam energii. Nie zawsze jest wtedy możliwość, by szybko się gdzieś posilić. A czasem po prostu wolelibyśmy nie przerywać sobie swoich sportowych wyczynów. Wtedy najlepszym rozwiązaniem są przekąski, które bez problemu możemy zabrać ze sobą. Wyśmienite Bułeczki Mleczne Dan Cake mają teraz nowe energetyczne nadzienie, które krzepi i dodaje chęci na zimowe sporty. W dodatku bułeczki są naprawdę nieźle nadziane. Mają to, co słodko pobudza do życia,czyli rodzynki i czekolada.

Puszysta przekąska
Bułeczki Mleczne z Rodzynkami lub Czekoladą to dwie zupełnie nowe propozycje z asortymentu słodkiego pieczywa Dan Cake. Wypiekane w oparciu o tradycyjną recepturę bułeczki zyskują subtelny, słodki smak i lekką, puszystą konsystencję. Ich delikatność jest rezultatem produkcji opartej wyłącznie na wyselekcjonowanych surowcach wysokiej jakości. Bułeczki mają miękką konsystencje i złocistobrązowy kolor, dzięki naturalnym aromatom. Jednak największą niespodzianką jest to, co skrywają w środku.

Tajemnica skrywana w głębi
Zacznijmy od rodzynek, które na dobre rozgościły się w bułeczkach Dan Cake. To, że rodzynki są pyszne wie każdy. Jednak małoktozdaje sobie sprawę, że suszone winogrona mają też dużo właściwości zdrowotnych. Rodzynki zawierają magnez i witaminy z grupy B, które pomagają w utrzymaniu koncentracji. Są również źródłem błonnika, wspomagającego przemianę materii. Z kolei zawarty w rodzynkach wapń i bor zapobiegają osteoporozie. W skład rodzynków wchodzą również witaminy C i E, które zwalczają wolne rodniki. Rodzynki wspomagają również pracę serca i wygląd skóry oraz podnoszą odporność organizmu. Dlatego nowe Bułeczki z Rodzynkami zostały nadziane nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Z kolei o właściwościach czekolady nie trzeba już chyba wspominać. Każdy wie, że czekolada jest słodką przekąską, która już od pierwszego kęsa krzepi i uszczęśliwia. Dlatego pyszne Bułeczki z Czekoladą Dan Caketo słodki zastrzyk energii, który pozwoli Ci naprawdę zaszaleć na śniegu.

Pożywnie i poręcznie
Wyśmienite nadzienie, zatopione jest w niezwykle puszystym słodkim pieczywie, które na długo pozostaje świeże i aromatyczne. Świeżość wypieków Dan Cake gwarantuje odpowiedni sposób jego pakowania. Dlatego elegancko i wygodnie zapakowane bułeczki można wziąć ze sobą wszędzie. Również na ośnieżony stok. Dzięki temu, za każdym razem, kiedy poczujemy, że brakuje nam siły, szybko i łatwo sięgniemy po słodką przekąskę. A, że Dan Cake’owe bułeczki pakowane są po dziesięć sztuk, to będziemy mogli zostać na stoku aż do późnego wieczora.

Produkt: Bułeczki Mleczne z Rodzynkami
Producent: Dan Cake