Informacje, Produkty, Porady - Napoje

Vina Albali

Rodzinna tradycja w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i zrozumieniem potrzeb współczesnego konsumenta. To właśnie to zdanie najlepiej charakteryzuje niezwykłą kolekcję win spod szyldu Vina Albali.

Rodzinna tradycja w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i zrozumieniem potrzeb współczesnego konsumenta. To właśnie to zdanie najlepiej charakteryzuje niezwykłą kolekcję win spod szyldu Vina Albali. Tworzone przez ekspertów z winiarni w Valdepenas, działającej już od 1975 roku, jest jedną z najbardziej znanych marek win w Hiszpanii, należących do rodziny produktów Félix Solís. Nie dziwi zatem to, że Vina Albali staje się coraz popularniejsze również w innych krajach europejskich, podbijając podniebienia zagranicznych miłośników wina.

Félix Solís – tradycja i nowoczesność

Założona w 1975 roku firma Félix Solís przez lata prężnie się rozwijała, zawsze dbając o doskonałą jakość oferowanych konsumentom produktów. Dzięki temu, obecnie jest to jedna z największych na świecie rodzinnych winiarni, która cieszy się dużą renomą nie tylko w samej Hiszpanii. Początkowo, produkcja wina odbywała się wyłącznie w winiarni w Valdepenas, jednak kilka lat temu firma Félix Solís powiększyła się, otwierając winiarnię w La Puebla de Almoradiel.

Jaka jest tajemnica sukcesu firmy? Tworząc swoje niepowtarzalne wina, takie jak Vina Albali, nie boi się ona łączyć tradycyjnych metod uprawy winorośli z najnowszymi technologiami produkcji wina. Dla zapewniania najwyższej jakości każdej jego butelki, wykorzystywany jest najlepszej klasy sprzęt, a nad każdym etapem procesu produkcji tego szlachetnego trunku, czuwa sztab doświadczonych enologów.

Vina Albali – gwiazda wśród win

Eksperci odpowiedzialni za tworzenie win w Félix Solís, musieli przeczuwać, że te z serii Vina Albali staną się jednym z najjaśniejszych punktów w konstelacji win tej firmy. Inspiracją do ich stworzenia było bowiem czyste, gwieździste niebo La Manchy. A ‘Albali’ jest nazwą najjaśniejszej gwiazdy w konstelacji Wodnika. Producenci pragnęli także, aby wina spod szyldu Vina Albali odzwierciedlały niezwykłego ducha mieszkańców Hiszpanii, którzy delektują się najmniejszymi nawet przyjemnościami i są pozytywnie nastawieni do życia.

Bezapelacyjnie, cel ten został osiągnięty, dzięki czemu konsumenci mogą się smakować w perfekcyjnym smaku win z kolekcji Vina Albali. Najwyższą jakość oferowanych nam win, zapewniają między innymi ręczne zbiory winogron oraz stały nadzór enologów nad odpowiednim procesem ich produkcji. Tradycyjne metody zastosowano również w procesie dojrzewania wina, które starzeje się w beczkach z amerykańskiego dębu. Nic dziwnego, że w efekcie na naszych stołach może się pojawić szeroka gama przepysznych win z kolekcji Vina Albali, którym trudno jest się oprzeć.

Sprawdź też faktoriawinalacarte.pl